עידן אשר

ו3

על עצמי...

היי! שמי עידן אשר. יש לי שניי אחים גדולים, הגדול-שמו לירון והבינוני-שמו עמית. יש לי שניי הורים מופלאים, ושמם דני ומירב. אני אוהב מאוד ללכת לחוג שלי (MMA) לשחק במשחקיי מחשב ולערוך סרטונים. אני בדרך כלל ילד מאוד סקרן, חברותי ומתעניין

אודות שמי

שמי בא מהמילה תקופה. הוריי נתנו לי את השם הזה מפניי שכאשר נולדתי, משפחתי החליטה לעבור למושב, והבינו שאנחנו הולכים לעבור תקופה אחרת. למרות שלאחר שנה החלטנו לחזור ליהוד...

החלום שלי הוא להגיע ל- 100,000 סאבים

*סאב (או SUBSCRIBE ׂׂ) הכוונה למשתמש ביוטיוב שנרשם לערוץ שלך כי אהב את הסרטונים שהכנת וערכת.

בשביל להגיע למעמד כזה עבדתי שנה וחצי על עריכה, איכות ולבסוף רשמתי את החוקים שלי בשביל הצלחה ביוטיוב.

השירים האהובים עליי

השירים שלי הם שירים שאני לא יודע אם אפשר לקרוא להם שירים, הם בערך רמיקס. אבל אני יראה לכם לבסוף שיר בצרפתית שלדעתי יש לו המון משמעות, ודווקא אהבתי אותו.
Goblins from Mars - Lucid
Luminox - BOMBA! [Goblin Promotion]
Stromae - carmen

המשמעות של השיר הזה היא בעצם שבכל פעם שהבחור משתף בטוויטר רכילויות, כך הציפור שלו גדלה. אבל בסופו של דבר תמיד יכולה להיות ציפור של מישהו אחר עם מעמד יותר גדול והרבה יותר עוקבים שתאכל אותו, ובסופו של דבר גם כשהוא נופל תמיד יהיה מישהו אחר שיצלם את הנפילה, נפילה יכולה להיות הכוונה לכישלון, או כל דבר שלא הייתם רוצים לפרסם.

הסרטון האהוב עליי

מבין כל הסרטונים שאני רואה (בדקתי בהיסטוריה, ראיתי כבר יותר מ-50,000 סרטונים!) יש סרטון אחד ויחיד שאהבתי מכולם. אז תשבו על הכיסא, תאכלו קצת פופקורן, ותראו את היצירת אומנות הזאת!
MLG Antivirus