Twórz. Wspieraj. Zarabiaj.

Trening zadaniowy dla freelancerów i dla tych, którzy chcą zamienić etat na własną działalność.

Zapraszamy na drugą edycję treningu, który rozpoczyna się w styczniu 2015. Umów się na bezpłatne konsultacje i sprawdź czy ten trening jest odpowiedni dla Ciebie. Możesz też wziąć udział w bezpłatnej dwugodzinnej próbce treningu, w sobotę 6 grudnia, 10.00 - 12.00 Wyspie Zmian na Brackiej 18 lok. 21 w . Zarezerwuj dla siebie miejsce.

UŁATW SOBIE START !

Żeby spokojnie tworzyć, wspierać i zarabiać potrzebujesz jasności w trzech obszarach: modelu biznesowego, marketingu i sprzedaży. Potrzebujesz zidentyfikować i porzucić ograniczające przekonania, szczególnie to: "nie umiem sprzedawać".


Wiem to, ponieważ od 4 lat pracuję na własny rachunek. Początki mojej działalności mimo dziesięcioletniego doświadczenia w korporacji nie były łatwe. Bardzo dużo się nauczyłam i teraz chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniami.


Razem Asią Kuźmicz, trenerką i specem od komunikacji stworzyłyśmy trening zadaniowy: Twórz. Wspieraj. Zarabiaj, ponieważ wierzymy, że świat potrzebuje Ciebie - Twojej kreatywności, Twojej umiejętności wspierania innych, wartości które wnosisz właśnie Ty. Daj sobie szansę na zarabianie na tym, co daje Ci energię i spełnienie zawodowe.

TRZY FILARY TRENINGU ZADANIOWEGO

Big image

MODEL BIZNESOWY

Podczas treningu przygotujesz i nauczysz się pracować ze swoim modelem biznesowym, żeby mieć absolutną jasność kto jest Twoim klientem, jaką tworzysz wartość, skąd przychodzą do Ciebie pieniądze, kto jest Twoim partnerem i jakie są Twoje koszty.


"Podczas tych kilku miesięcy mój biznes poszedł bardzo do przodu" - Ania, uczestniczka pierwszej edycji treningu

ŚWIADOMOŚĆ

Podczas treningu uświadomisz sobie, jakie są Twoje mocne strony, a także jakie przekonania blokują Cię w Twoich działaniach. Nauczysz się mówić o swoich talentach. Nauczysz się porzucać niekorzystne przekonania.


"Twórz. Wspieraj. Zarabiaj. to był dla mnie intensywny czas budowania własnej świadomości biznesowej" - Karolina, uczestniczka pierwszej edycji treningu

SPRZEDAŻ I MARKETING

Podczas treningu przygotujesz swoją bazę klientów, nauczysz się zarządzać kontaktami, opracujesz swoją ofertę i odbędziesz kilkanaście rozmów sprzedażowych, a przede wszystkim odkryjesz, jak sprzedawać w zgodzie z sobą. Nauczysz się także tworzyć spójne komunikaty dostosowane do odpowiednich kanałów komunikacyjnych. Przetestujesz je i zaplanujesz działania promocyjne, zgodne z Twoim modelem biznesowym, wspierające Twoją sprzedaż.


"Bardzo bałam się sprzedaży, a te kilka miesięcy sprawiło, że nie jest to już czynność, która mnie przeraża" - Sylwia, uczestniczka pierwszej edycji treningu

Żeby tworzyĆ, wspieraĆ i zarabiaĆ potrzebujesz rÓwnieŻ

PROGRAM TRENINGU

Pobierz dokument pdf.


Umów się na bezpłatne konsultacje, żeby omówić ten program i sprawdzić czy trening Twórz.Wspieraj.Zarabiaj. jest odpowiedni dla Ciebie.

Patronat medialny nad naszym treningiem objął magazyn Business Woman & Life, który wspiera przedsiębiorcze kobiety.
Big image

ILE TO KOSZTUJE?

Cena pięciomiesięcznego treningu 4 400 zł (w cenie zawarte 23% VAT) obejmuje:


 • 50 godzin warsztatowo - doradczych, realizujących założony program
 • 5 spotkań motywacyjnych z inspirującycmi gośćmi
 • 6 godzin coachingowo - mentorskich
 • indywidualny profil efektywności osobistej Discovery Insights
 • materiały szkoleniowe
 • 5 zadań domowych


Biznesowe wsparcie podczas treningu obejmuje pomoc w:


 • przygotowaniu modelu biznesowego Twojego przedsięwzięcia
 • opracowaniu Twojej oferty
 • przygotowaniu się do rozmów z klientami i partnerami
 • odkryciu, jak sprzedawać w zgodzie z sobą
 • wycenie swojego produktu / usługi
 • opracowaniu Twojego procesu sprzedaży
 • zaplanowaniu działań promocyjnych wspierających sprzedaż zgodnych z Twoim modelem biznesowym.


Umów się na bezpłatne konsultacje i sprawdź czy ten program jest dla Ciebie.

Joanna Kuźmicz

Tworzę, wspieram i zarabiam jako trener i PRowiec. Od 7 lat pracuję i gromadzę cenne biznesowe doświadczenie w międzynarodowej agencji PR, gdzie obsługuję firmy z wielu branż i sektorów, wspierając klientów m.in. w działaniach promocyjnych i wizerunkowych. Pracuję przy tworzeniu kampanii PR, programów wizerunkowo-sprzedażowych, kampanii edukacyjnych czyli doradzam jak "sprzedać" ideę, produkt, usługę czy wiedzę ekspercką. Na co dzień sprzedaję, zarządzam zespołem i szkolę, czyli pracuję z ludźmi, co daje mi ogromną radość i spełnienie. Ukończyłam Szkołę Trenerów Biznesu TROP.

Ewa Pietruszczak

Pomagam ludziom łatwiej zarabiać. Jestem trenerem, coachem i doradcą biznesowym. Cztery lata temu założyłam butik trenerski ellementy, którym zarządzam. Wspieram przedsiębiorczość zarówno w biznesie jaki i wśród osób, które chcą realizować swoje marzenia zawodowe. Mam ponad 800 godzin praktyki trenerskiej i consultingowej. Pracowałam z przedsiębiorczymi kobietami w Szkole Liderek i ze studentami w ramach projektu "Model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off" w Collegium Mazovia. Prowadziłam projekty treningowe m.in. dla DPD, Rhenus Logistics, LEGO, Grey Group, GTL LOT, GUS i Reckitt Benckiser.

Porozmawiajmy!

Zadzwoń, wpadnij lub napisz maila jeśli masz pytania, a także wtedy kiedy pieniądze są dla Ciebie jedyną przeszkodą we wzięciu udziału w treningu.


Dołącz do naszej społeczności na FB