AS Selver

Selver – Hea mõte.

AS Selver

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selver on AS Tallinna Kaubamaja tütarettevõte, registreeritud kaubamärk, mis kuulub AS-le Selver.

Selveri kauplusteketile pandi alus 1995. aastal, mil Tallinnas Lasnamäel avati Punane Selver. Selver alustas üksiku kauplusega, visioon areneda ühtsetel põhimõtetel toimivaks kaupluseketiks kasvas välja igapäevase töö käigus. Aastatel 1998-2001 kujundati Selver ketiks, millel on ühtsed väärtused, arengueesmärgid ning identiteet.

2002. aasta oli Selveri jaoks aktiivse laienemise ja arengu aasta, mil Selver kahekordistas oma kaupluste arvu ning laienes pealinnast väljapoole. Teine aktiivne laienemisaasta oli 2005 - lisandus 9 uut Selverit. Selveri ketti kuulub hetkel 44 kauplust, neist 14 Tallinna erinevates piirkondades. Iga Selveri nimi viitab enamasti piirkonnale või linnajaole, kus Selver asub.Selveri eripäraks on oma Selveri Köök, mis pakub laias valikus maitsvaid ja uudseid salateid, kulinaaria- ja pagaritooteid. Lisaks on Selveril juba suur hulk oma kaubamärki kandvaid tooteid, mis on valmistatud spetsiaalselt Selverile. Kõik omatooted on tervislikud, sõbraliku ja silmatorkava kujunduse ning hea hinnaga.

tooted

Big image
Big image
Big image
Big image
Big image
Big image
Big image
Big image
Big image

Selveri valik

On suure kaupa partii valikuga kus müüakse toidukaupadest kuni tööstuskaupadeni välja .

Selverile kuulub ka selveri köök kus on võimalik tellida peolaua sööke .

Põhjused miks tööle tulla

Hea teenindus

Sõbralik kollektiiv

Paindlik tööaeg

Minu töö selveris

Olen teenindaja ja aitan klientidel leida parimaid lahendusi ja nõustada neid otsuste tegemisel . Loomulikult on ka klientide teenindamine minu töö .