Lvíčata

1. oddíl světlušek a vlčat

Kdo jsme

Jsme koedukovaný oddíl asi pětadvaceti dětí od 7 do 10 let a tří vedoucích. Jednou z našich priorit jsou aktivity v přírodě. Chceme také děti naučit vzájemné spolupráci i samostatnosti, připravenosti na okolní svět.

Nejraději ovšem jsme, když se z dětí stávají kamarádi, třeba i na celý život.

Na schůzkách, výpravách i táborech si užijeme spoustu legrace a zážitků. Zážitky nedáváme jen my dětem, ale také děti nám. Hrajeme zajímavé hry, vytváříme různé věci, ale také si povídáme o hodnotách v životě.

A co nabízíme

Lidem, kteří by nám chtěli pomoci s vedením, garantujeme dobře zavedený oddíl, kde každý ví, co dělá a proč. Velice rádi předáme dalším to, co jsme se za těch pár let naučili. Nabízíme možnost vyzkoušet si práci s dětmi, dostat se občas do přírody na třeba zcela neznámá místa, získat organizační zkušenosti, vyzkoušet si řadu možná nových aktivit, a také přátelskou atmosféru mezi vedoucími, kterou se snažíme pravidelně utužovat :-)

Určitě u nás zažiješ:


  • dětský úsměv
  • hraní na kytaru u táboráku
  • spaní pod převisem a jiné víkendy v přírodě
  • dětské zlobení a nekonečné otázky
  • zajímavé etapové hry s bláznivými scénkami
  • ale také nekončící dětskou fantazii, která nám dodává energii.


Pojď se s námi podílet na něčem, co má smysl. Možná i udělat svět lepším.

Kdo oddíl vede

V současné době jsme ve vedení oddílu tři, všichni se dobře známe již řadu let ze společného působení v oddílech ještě v dětském věku, kromě toho nám občas pomůže někdo z našich kamarádů např. s postavením tábora nebo s vařením.
Nicméně tři je na oddíl 25 dětí bohužel celkem málo, a proto bychom velice rádi mezi sebou uvítali nového vedoucího a kamaráda.


Kam dál?

Další informace o nás najdeš na našem webu http://1lvicata.wz.cz/.

Možná ale bude zábavnější prohlédnout si fotky z našich akcí a zjisit, jak to u nás vypadá https://picasaweb.google.com/lvicata.mz.


Nebojte se ozvat:

Tereza Hypšmanová

Tereza.Hypsmanova <kulatý áčko> seznam.cz

Tel: +420 604 476 713