تابلو سازی

ساخت انواع تابلو تبلیغاتی

مزایای لایت باکس ایستاده

لایت باکس های ایستاده به تابلوهای تبلیغاتی گفته می شود که پایه داشته و بدون نیاز به دیوار قابلیت ایستادگی دارند. از این تابلو لایت باکس ها در فروشگاه ها و نمایشگاه ها به وفور استفاده می شود. از آنجایی که استفاده از این تابلو ها به دیوار نیازی ندارد، یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان تابلوهای درون فروشگاهی هستند که مردم را برای خرید محصولی ترغیب و یا راهنمایی می کنند.

تابلوهای درون فروشگاهی یکی از مهمترین تابلوهای تبلیغاتی هستند زیرا طبق تحقیقات انجام شده بسیاری از مشتری های بی هدف را ترغیب به خرید بیشتر می کنند که این امر فروش فروشگاه شما را بالا می برد. از تابلو لایت باکس ایستاده همچنین می توان برای جدا سازی بخش های مختلف یک فروشگاه و یا نمایشگاه استفاده کرده و یا نقشه کلی محیط را در درون آن ثبت کرد تا در کنار درب ورودی قرار داد. از آن جایی که این نوع تابلو ها از روشنایی جذابی بر خوردارند نگاه مخاطبین را به خوبی جلب کرده و پیام تبلیغاتی خود را در ذهن آن ها ثبت می کند.

تابلوسازی نامور، با استفاده از پیشرفته ترین و به روزترین متد های روز و بهرمندی از بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود و همچنین همکاری با طراحان و گرافیست‌های حرفه ای این افتخار را دارد که با کسب سال ها تجربه در زمینه تابلو سازی به یکی از شناخته شده ترین و زبده ترین تابلوسازی‌های موجود در تهران تبدیل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت گروه تابلو نامور مراجعه فرمایید.

مشاورین ما با در نظر گرفتن نیاز های ها و بودجه ای که در نظر گرفته اید شما را برای انتخاب بهترین نوع تابلو تبلیغاتی راهنمایی خواهند کرد تا با خیالی آسوده یکی از زیباترین تابلو تبلیغاتی های ممکن را تهیه فرمایید. مجموعه تابلو نامور برای تولید تابلوهای تبلیغاتی خود از جدیدترین فناوری ها ، مواد باکیفیت و اقتصادی استفاده می کند. ما برای تمامی تابلو های تبلیغاتی خود تعمیر و نگهداری ارائه داده و از بهترین مواد استفاده می کنیم تا بنر شما به یاد ماندنی و قابل استفاده برای سال های بعد باشد.

لایت باکس

تابلو تبلیغاتی لایت باکس در مدل های مختلف ساخته میشوند. یکی از این انواع تابلو تبلیغاتی، تابلو لایت باکس ایستاده میباشد. لایت باکس اییستاده را در معابر، خیابان ها یا در مراکز خرید مشاهده کرده اید. این نوع تابلو تبلیغاتی بصورت نور دار و روشن شونده نیز ساخت میگردد. تابلو لاین باکس ایستاده به شکل سیار و قابل حمل هم تولید میشود. تصور کنید مغازه ی شما طبقه ی دوم پاساژ است و شما هیخواهید در محدوده ی همکف پاساژ تابلو تبلیغاتی داشته باشید ، تابلو لایت باکس برای شما مفید خواهد بود.