MOJA WIOSNA W LANCKORONIE

warsztat psychoterapeutyczny z Tomaszem Rebetą

19 - 21 maj 2017

Zapraszam Cię na spotkanie, w czasie którego będziesz mogła, mógł doświadczyć poszerzania swojej świadomości, korzystając z możliwości jakie daje praca psychoterapeutyczna w grupie, uwzględniając swoje zasoby i ograniczenia. Warsztat przeznaczony jest dla osób, będących już w terapii indywidualnej. Prowadząc warsztat będę korzystał z szeroko rozumianego eksperymentu. Przed podjęciem decyzji skonsultuj ją ze swoją psychoterapeutką, swoim psychoterapeutą.


Kilka słów o mnie.

Od dwudziestu lat jestem związany z psychoterapią Gestalt. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową. Jestem nauczycielem psychoterapii i superwizorem.

Pracowałem i pracuję w kraju i za granicą. Pracowałem we Francji i Rosji. Obecnie pracuję w Gruzji. Przez kilkanaście lat byłem redaktorem naczelnym czasopisma GESTALT.Cena zawiera nocleg w pokoju dwuosobowym oraz koszt wyżywienia.


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 12 OSÓB


ROZPOCZĘCIE O GODZ: 17:00 W PIĄTEK 19 maja 2017

ZAKOŃCZENIE O GODZ: 14:00 W NIEDZIELĘ 21 maja 2017

Gdzie odbędzie się trening?

Trening odbędzie się w pięknej willi Leśny Ogród w Lanckoronie, z widokiem na Tatry.

Leśny Ogród to jednoczesne obcowanie z historią i naturą. W pobliżu są ruiny średniowiecznego zamku oraz piękny Lanckoroński Rynek.

Jak się zapisać ?

Aby zapisać się na warsztat należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy : warsztat.lanckorona@gmail.com

Następnie po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji miejsca, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 PLN na podane w mailu zwrotnym konto do 7 dni po jego otrzymaniu. Pozostałą kwotę w wysokości 600 PLN należy wpłacić do końca kwietnia 2017.

W przypadku nieuiszczenia zaliczki rezerwacja zostaje anulowana.