רפלקציה- אורית קיסרי

שאלה ראשונה: בשלוש נקודות- ציפיות מההפקה, האם הציפיות התממשו.

הציפיות שלי מההפקה-

1. רצינות לגבי כל אורך ההפקה.

2. התמדה של העבודה לאורך כל הדרך.

3. עבודת צוות ושיתוף פעולה עם חברות הקבוצה.

הציפיות שהתממשו- הציפייה הראשונה התממשה. גיליתי רצינות כלפי ההפקה ולא וויתרתי, למרות שהיה קשה להתמודד עם המון דברים (מפורט בשאלה השנייה). הציפייה השנייה התממשה. התמדה בעבודה הייתה מאוד קשה, כיוון שכל הזמן היה שינויים וחידושים, והייתי צריכה לבנות, לעבוד וללמוד את זה כל פעם מחדש. הציפייה השלישית התממשה. לכל חברותיי בקבוצה היה מאוד קשה לעבוד עצמאית וכל אחת הייתה צריכה עזרה ושיתוף פעולה. לי מאוד עזרו בעבודה שלי, גם בתחום ההפקתי בבניית התפאורה ועבודת המשחק. כל אחת שהייתה צריכה עזרה, ניסיתי לעזור ככל יכולתי.

שאלה שנייה: קשיים ואכזבות.

קשיים- היה לי מאוד קשה כל תהליך העבודה של ההפקה. היה לי מאוד קשה שהיו המון שינויים וחידושים לגבי העבודה שלי לכל אורך ההפקה. היה לי מאוד קשה לעשות את התפקיד ההפקתי, תפאורה ולנסות להשיג את כל הדברים. היה לי מאוד קשה לשחק שלוש דמויות בהפקה ולהיכנס לכל דמות בנפרד. היה לי קשה לראות את חברותיי להפקה נשברות המון.

אכזבות- התאכזבתי שהיו רגעי משבר קשים של חברותיי להפקה. התאכזבתי שהיו לי רגעי פחד, חששות וחוסר ביטחון לעתים.

שאלה שלישית: נקודת אור.

היה לי מאוד כיף לחוות את חוויות ההפקה. שמחתי לאתגר את עצמי עם דברים מאוד מורכבים לאורך כל הדרך. היה לי מאוד כיף לעבוד בשיתוף פעולה ועבודת צוות עם חברותיי לקבוצה. אהבתי לשחק ולעבוד על הדמויות שלי בהפקה. נהניתי לעבוד קשה ולהשיג מטרות. חוויה אדירה להופיע על הבמה מול המון אנשים ובעיקר מול הקרובים אלייך. בעיקר, שמחתי שלמרות הקשיים וההתמודדויות הקשות, לא וויתרתי לעצמי ולא התייאשתי. תודה על תקופה יפה וחוויה נהדרת.

שאלה רביעית: לוקחת איתי לחיים.

לעלות על במה ולהופיע מול המון אנשים נותן לי המון ביטחון וכושר הבעת ביטוי בדיבור. העבודה הקשה נותנת לי המון רצון לאתגר את עצמי ולחוות דברים שלא חוויתי. הרצון להצליח ולהגשים מטרות נותנת לי לחיים שאיפה להיות תמיד בפסגה ולשאוף גבוהה. העבודה עם קבוצה ושיתוף הפעולה מלמדת אותי איך לעבוד עם קבוצה כמו שצריך. למדתי שקשה זה כיף. למדתי על עצמי לאורך כל תהליך ההפקה המון דברים שלא ידעתי לפני.