DION TRAVEL & TOURS

A FULL SERVICE AGENCY

DESTINACIONET :

Halkidiki, Corfu, Rhodes

Kos, Thassos, Santorini

Mykonos, Skianthos, Lefkada

Zakynthos, Preveza, Crete

Me charter : ANTALYA

Antalia është një qytet plot me diell dhe mundësi.

Antalia i ka të gjitha. Një klimë të ngrohtë me diell dhe nje shumellojshmeri të objekteve per te kaluar kohen e lire.

Info

Ne ofrojme cmimet me te mira ne treg, Ju mund te shikoni dhe te merni info me te plote duke klikuar tek faqja jone e internetit. Aty mund te gjeni gjithcka per pushimet tuaja hotele , oferta, paketa dhe gjithcka qe ju nevojitet per relaksimin tuaj