תוספת קטנה שתביא לשינוי גדול !

הכדור שיחזיר לך את האנרגיה

שוב תקפה אותך העייפות לאחר הארוחה? נמאס לך להרגיש "כבד"? יש לכך הסבר!

סביר להניח שהנך סובל מאי ספיקת לבלב.
הלבלב הינו איבר חיוני שתפקידו העיקרי הוא הפרשת הורמונים, אנזימי עיכול ובקרה על מאזן הסוכר. כשתפקודו של הלבלב נפגע, עקב מחלה מטבולית, כריתה בשל גידול או הרס בשל דלקת, אנו קוראים למצב זה אי ספיקת לבלב. פירושו של דבר שהלבלב אינו מבצע את תפקידיו הרבים והכה משמעותיים וביניהם הפרשת אנזימים.

האנזימים הם חלבוני פעולה המזרזים תהליכים כימיים ביצורים חיים, אלפי אנזימים מצויים בכל תא של כל יצור חי והתא החי אינו יכול לתפקד בלעדיהם.
אחד התהליכים החשובים שאותו האנזימים מזרזים הוא פירוק מולקולות כגון;חלבונים, שומנים ופחמימות למולקולות קטנות יותר.

ומה קורה כאשר נוצר מחסור באנזימים בגופנו?

כאשר אדם סובל ממחסור באנזימים, הגוף צריך לעבוד קשה יותר כדי לפרק את המזון והתהליך צורך יותר אנרגיה. בנוסף על כך, עיכול לא יעיל של המזון מביא לידי כך שחלקיקים גדולים יותר נכנסים לצינור העיכול ומגרים את הדופן של המעי, דבר היוצר סטרס (לחץ) במעי.

אנו מציעים פתרון יעיל וחדשני לבעיה

כדור קטן שישנה לכם את החיים, כדור שיחזיר לכם את האנרגיה !

מדובר בכדור שתכולתו מורכבת בעיקר מאנזימים- אותם אנזימים חשובים וחיוניים שהלבלב אמור לייצר, אך עקב כשלים ובעיות למיניהן, אינו מבצע את תפקידו ... מה שבעקיפין גורם לעייפות והכבדות שהנכם מרגישים לאחר הארוחה. האנזימים הינם עמילאז, ליפאז ופרוטאז אשר יזרזו תהליכים כמו פירוק עמילן לגלוקוז, פירוק שומנים לחומצות שומן וגליצרול ופירוק חלבונים לחומצות אמיניות. את האנזימים ניתן להפיק ממקורות חיצוניים שאינם דורשים את פעולת הלבלב. הכדור יספק לגופכם את האנזימים הדרושים לו לפירוק המזון ובכך יחסוך מגופכם את האנרגיה שהוא מבזבז על פעולות הפירוק הנ"ל ויסייע לגופכם בהשלמת הפעולות הלקויות של הלבלב. את תוסף התזונה תוכלו לשלב בין או תוך כדי הארוחות שלכם במהלך היום ולאחר זמן קצר תרגישו בהבדל.

למה המוצר תורם לרווחת האדם והחברה?

המוצר מסייע לאדם הסובל מאי ספיקת לבלב ומשפר את יכולתו של אותו אדם לעכל את המזון בצורה יעילה כפי שהיא אמורה להיות ומונע התפתחות של מחלות קשות היכולות להיגרם עקב מחסור באנזימים. בעקבות השימוש במוצר, איכות חייו של אותו אדם משתפרת וכאשר הוא חי במצב בריאותי תקין תרומתו לחברה כולה גדולה יותר באמצעות יכולתו לשמש ככוח עבודה ובנוסף אותו אדם לא יהפוך לנטל על החברה והמדינה.

איך זה עובד ?

הכדור יהיה מכוסה במעטפת שתאפשר לו לעבור דרך הגוף ומיצי הקיבה מבלי להתפרק עקב רמות הPH השונות בגוף, כלומר הכדור יתמוסס רק ברמת PH מסויימת הנמצאת בתריסריון, אליו מגיעים האנזימים המשוחררים מהלבלב. האנזימים יחלו לפעול , המזון יתפרק בקלות ולגוף תהיה אפשרות לנוח. לא נצטרך לבזבז כל כך הרבה אנרגיה על פעולה כה פשוטה שאפשר לפתור באמצעות כדור קטן. תוכלו לאכול ככל יכולתכם ולהישאר ערניים! נשמע לכם לא הגיוני? ובכן בואו תנסו! ותראו כיצד זה עובד ;)
https://youtu.be/x06q7NQvDEg
https://youtu.be/Iz3dZoi8iJs
https://youtu.be/aiRtOW-EvKo