במרוץ הזמן

במצוקי האון

משחק השטח "במרוץ הזמן" - הפקה משותפת של חברת משחקי התוכן "רונדוgo" ושל חברת טיולי השטח "פלגי בזלת". המשחק מתקיים על גבי ג'יפים במרחב התלול ופחות מוכר של מצוקי האון, במתלול המחבר את רמת הגולן אל דרום הכנרת. המשחק בנוי כפעילות מתגלגלת, בעקבות מסע בזמן בסגנון "מנהרת הזמן" הנשלט אונליין ע"י בסיוע אפליקציית משחק מיוחדת הניתנת להתקנה בסמארטפונים האישיים של המשתתפים.

הקבוצה תחולק לחוליות פעילות, המתחרות זו נגד זו על בסיס של ביצוע ייחודי של משימות המשחק, כאשר כל חוליה נעה בג'יפ אחד. התחרות היא לא על בסיס מהירות בנסיעה, אלא על בסיס מקוריות ויחודיות בביצוע משימות המשחק. שעון החול מונה את גרגרי הזמן וזה הזמן לזנק למסלול הפעילות, בו יש להגיע נקודות מעניינות המייצגות סיפוריים היסטוריים מתקופות שונות.

בכל תחנה נחשפים לחלק מפאזל הסיפור שמתגלגל בזמן ועל המשתתפים להשלים את סיפור העלילה המיסתורי כולו באמצעות ביצוע המשימות ותעוד עצמי של הגילויים שלהם ושל תוצרי המשימות במצלמות הסמארטפונים שלהם.

הזמן הוא כמו גלגל של סרט קולנוע ולכן אל נקודות המשחק יפנו סרטונים שיפורסמו באפליקציית המשחק rondogo-game, המציגה גם קישורי GPS לנקודות המשחק, תמונות ישנות וקטעי וידאו המציגים את משימות המשחק ואת הרקע ההיסטורי הקשור בנקודות המשחק. כל המשימות נשלטות אונליין ע"י הַדְּמוּת הָמִיסְּתוֹרִית הנותנת פידבקים, משימות בונוס וסיכומי ביניים של הניקוד.

את כל התוצרים שהמשתתפים מתעדים הם משתפים מיידית עם הַדְּמוּת הָמִיסְּתוֹרִית ובסיום הפעילות מיוצר קליפ וידאו למזכרת אישית, הנבנה מתוצרי הפעילות שיצרו המשתתפים עצמם והוא מועלה לאפליקציית המשחק, עוד במהלך אותו היום וניתן לצפייה כמזכרת למשתתפים.

המשחק מוגבל בזמן ולכן אין לבצע את המשימות בהילוך איטי אלא לזרום עם הזמן כדי להגיע לקו הסיום, עם מירב ההצלחה בפיענוח של חידות המשחק וייצור ושיתוף של תוצרי המשימות בצורה הייחודית והמקורית ביותר.

אז יאלללה... עופו על הזמן!

Big image