21 בדצמבר, יח כסלו תשע"ד

רצינו שתדעו 17

הסופה

שבוע סוער עבר על ישראל, והפעם, לשם שינוי, המדובר בסופה של ממש ולא בידיעה חדשותית שהסעירה את כולנו.


ישיבות בוטלו (לא ניתן היה להגיע לירושלים והירושלמים לא יכלו לצאת לתל אביב); המייל נדם לפתע (וואו - איזה כיף!!) ואת השלווה הזו ניצלתי כדי לבדוק ספרי לימוד שהוגשו לבדיקה.

כן. יש לנו בקנה מספר ספרי לימוד הממתינים לאישור. כשייתם התהליך כולו - נעדכן אתכם, וכמובן - אצפה מההוצאות לאור לשלוח לכל אחד מכם עותק, כדי שתכירו את הספרים החדשים.


ביום חמישי כבר התחדשו הישיבות ומצאתי עצמי בירושלים המושלגת (עדין!) ובעיקר הפצועה. בצידי הכבישים עדיין מונחים עצים אשר קרסו בשלמותם לצד ענפים גדולים שנשברו. על כביש 443 גילתי עמוד חשמל שקיבל את הצורה הבלתי אפשרית של V הפוך!


ביום שישי נסעתי לבדוק איך נראה הדרום אחרי הסופה, והמראה לא פחות מדהים. נחל שקמה עלה על גדותיו, סחף עימו כבישים ודרכים ויצר דלתה עצומה שגרפה איתה גם את המיזנון של חוף זיקים. הינה לכם מספר תמונות

וכך תואר המצב הקשה בערוץ 2. מסכנות הפקאצות....

ובינתיים בעולם אחר

גלעד טס לאילת ושם הדריך את קבוצת המורים באילת כיצד לבנות שאלות הבעת עמדה ואיך יש לבדוק אותן. תודה לגלעד ולמדריכים האחרים שהעבירו פעילות זו השבוע ושיתפו אותי בחוויותיהם.
בהצלחה למדריכים אשר יעשו זאת בשבועות הקרובים.

אישור בוחנים בעל פה למועדי החורף

התהליך החל ואני כבר מתחילה לקבל פניות של מורים הטוענים כי השתלמו ובכל זאת לא אושרו.מרים היא המרכזת את הנושא ועל כן הפניות מועברות אליה. אך היא לא יכלה לעשות את העבודה לבד ועל כן היא נזקקת ותזדקק לתשובותיכם המהירות על פניותיה. אנא סמנו לכם את פניותיה כפניות בעדיפות גבוהה ענו ואפשרו לה לסייע לכולנו.

שבוע טוב, חמים ומשמעותי לכולנו

אורנה