Patrik Slechta - Coach

Koučink, koučování, podpora osobního rozvoje na dosah ruky

Čas jen pro vás...

Nabízím Vám jedinečnou příležitost se na chvíli zastavit ze všeho spěchu a věnovat se sám/sama sobě. Budeme společně intenzivně pracovat, a přesto to bude živé, zábavné, plné experimentů a fantazie. Nevyhýbám se ani těžkým tématům lidského života! Můžete se těšit na setkání a rozhovor s člověkem, který je v tu chvíli k dispozici jen pro Vás. Na společných setkání rozhodujete Vy, čím se budeme zabývat a co je pro Vás důležité nebo užitečné. Koučování je pro mě profesionální, přesto velice lidské setkání člověka s člověkem, které otevírá možnost se vydat na dobrodružnou výpravu krajinou klientova života. Ve společném rozhovoru se klidně procházíme a klient má po cestě příležitost ocenit to, co se mu daří, ujasnit si své priority, poznávat nové možnosti, dovolit si experimentovat s myšlenkami, rozhodovat se, plánovat a dosahovat pozitivních změn, které chce ve svém životě uskutečnit.

Můj přístup...

Koučování je pro mě profesionální, přesto velice lidské setkání člověka s člověkem, které otevírá možnost se vydat na dobrodružnou výpravu krajinou klientova života. Ve společném rozhovoru se klidně procházíme a klient má po cestě příležitost ocenit to, co se mu daří, ujasnit si své priority, poznávat nové možnosti, dovolit si experimentovat s myšlenkami, rozhodovat se, plánovat a dosahovat pozitivních změn, které chce ve svém životě uskutečnit.

Patrik Šlechta

Kouč se zaměřením na psychologické koučování, osobní rozvoj a podporu. Mentoring a poradenství v oblasti osobního rozvoje, managementu a leadershipu. Osobní setkání v Praze, Lysé nad Labem, okolí Nymburka, případně telefonicky a online pomocí Skype.
Klíčová slova: kouč, koučink, koučing, coach, coaching, psychologické koučování, osobní rozvoj, online koučování, telefonické koučování, poradenství, životní koučink, kariérní koučování, podpora v náročných obdobích života, empatická podpora, rozvoj vlastního potenciálu, životní spokojenost, spokojený život, work life balance, harmonie v životě, WLB, Praha, Nymburk, Lysá nad Labem