KOHVIK MOON

„Selleks, et minna edasi, tuleb minna tagasi!“.

Restoranist:

Ebatavaline nimi. Ebatavaline asukoht. Aga muidu vägagi tavaline koht. Moonis on meil linnapoistel ja tüdrukul veel suurem väljakutse, mille märksõnadeks on – lihtsus, iseseisvus, kohalik tooraine, ausus ja austus, põhjamaine kargus, Kalamaja nurgatagune. Köögis toimetavad tunnustatud peakokad Roman Zaštšerinski ja Igor Andrejev – külaliste üleüldise heaolu, sooja äraolemise ning hea joogi eest kannab hoolt Jana Zaštšerinski.
Selleks, et mitte kõige kallimast toorainest välja võluda kõrgele kokakunstile väärilised maitsed, tuleb teha palju-palju-palju rohkem tööd. Romani ja Igori tagasiminek on meie kõigi edasiminek puhtama, jääkidevabama ja parema igapäevase toidu poole.

Tule meile Külla!

Mooni tulemist võrdleme külla tulemisega meie omaenda koju. Siin on kõik nii, nagu meile meeldib. Siin tehakse niisugust sööki, nagu just meile meeldib. Iga kokk unistab oma restoranist – Mooni peremehed ja perenaine tegid selle enda jaoks teoks.

Tere tulemast meile külla,
Roman, Jana ja Igor

Minu praktika

Õppisin juurde palju restoraniköögist. Tutvusin toreda meeskonnaga kes mind kahe käega vastu võtsid ja õpetasid hoolega. Sain proovida palju Mooni toite ja suuremat osa nendest ka valmistada.