Lepsza Komunikacja w organizacjach!

Efektywniejsze zespoły oparte na współpracy i dobre relacje.

Szkolenie z Komunikacji dla zespołów.

Rozwinięcie umiejętności skutecznej komunikacji, która tworzy relacje zawodowe oparte na współpracy. Poznanie praktycznych narzędzi komunikacyjnych, które zwiększają efektywność zespołów i wpływają na jakość kontaktów i koncentrują uwagę na najbardziej istotnych czynnikach. Zwiększenie kompetencji w zakresie konstruktywnego zachęcania do działania, delegowania zadań i przekazywanie informacji zwrotnej oraz radzenia sobie z trudnymi komunikatami.

Jednodniowe lub dwudniowe w siedzibie Organizacji


Sposób prowadzenia: prezentacje, praca indywidualna, ćwiczenia w parach i grupach praca na testach, mini wykłady, dyskusje.Zakres szkolenia jest dopasowywany do potrzeb zespołu/organizacji:


  • Efektywny dialog - wypowiadanie się i słuchanie.
  • Radzenie sobie w trudnych sytuacjach - współpracownicy, klienci, partnerzy.
  • Delegowanie zadań – prosić czy żądać?
  • Udzielanie informacji zwrotnej
  • Wyrażanie niezadowolenia oraz wyrażanie uznania

Inne proponowane szkolenia

  • Stres i jego wpływ na Twoje życie i zdrowie.
  • Asertywność na co dzień.
  • Motywacja celu w praktyce.

Centrum Społeczne PACA 40

Zespół projektu Centrum Społeczne PACA 40, realizowanego przez Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, ma przyjemność rekomendować pana Igora Kowalskiego. Dzięki profesjonalizmowi i kompetencji pana Igora Kowalskiego wszystkie z czterech warsztatów z cyklu „Komunikacja i lepsze relacje”, które przeprowadził w naszym Centrum w wrześniu i październiku 2015 były bardzo dobrze zorganizowane i cieszyły się dużą popularnością (wzięło w nich udział ponad 40 osób). Uczestnicy warsztatów pana Igora Kowalskiego bardzo pozytywnie oceniali spotkania oraz przygotowanie, uważność, wyczucie oraz umiejętność pracy z ludźmi prowadzącego.

Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL

Zespół ma przyjemność rekomendować pana Sylwestra Słomskiego. Dzięki profesjonalizmowi i kompetencji pana Sylwestra Słomskiego wszystkie z czterech pięciogodzinnych warsztatów „Jak rozmawiać bez konfliktów? – NVC”, które przeprowadził w naszym centrum, były bardzo dobrze zorganizowane i cieszyły się dużą popularnością.

Uczestnicy warsztatów bardzo pozytywnie oceniali spotkania oraz przygotowania, ważność, wyczucie oraz umiejętność pracy z ludźmi prowadzącego, a także wyrażali chęć dalszego zgłębiania tematu.

Agnieszka

Chciałabym bardzo podziękować za wspaniale przeprowadzony warsztat pt.”Jak budować relacje, które służą Tobie i innym?”. Pomogły mi one lepiej poznać siebie i zrozumieć innych w aspekcie stosunków międzyludzkich. Wiele rozwijających ćwiczeń umożliwiło nam zastosowanie wiedzy teoretycznej w praktyce. Bardzo interesujący warsztat, dzięki któremu dowiedziałam się o błędach w komunikacji, które popełniałam, nie zdając sobie z nich sprawy, a teraz wiem, jak ich unikać w codziennych kontaktach.

Marta

Warsztat podobał mi się. Choć tematy komunikacji przewijają się na różnych szkoleniach, na Waszym zdobyłam nowe ciekawe informacje, ćwiczenia były dobrze prowadzone, a obok dobrze zorganizowanej praktyki, teoria podparta badaniami naukowymi.

Paulina

Dziękuję za zajęcia! Dajecie radę, tworzycie zgrany duet.

LEPSZA KOMUNIKACJA

Współpraca i lepsze relacje w organizacjach. Zadzwoń lub napisz do nas!