Viiking Spa-Hotel

Sinu südame spaa

Hotelli lühitutvustus

Pärnus on puhkajal tegevust aastaringselt. Asume rannarajoonis ajaloolise Vallikraavi ääres, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Pärnu südalinnast ja rannast.

Tule meile, et ammutada uut energiat, et unustada probleemid ja pinged, et parandada enesetunnet või lihtsalt lõõgastuda!

Inimestele, kes soovivad oma tervist parandada, pakume erinevaid ravi- ja lõõgastavaid pakette - alates ühest päevast kuni ka kahe nädalani. Spaa hotellis Viiking on heal tasemel ravibaas ja väljaõppinud spetsialistid, mis annab võimaluse ravida luu- ja liigesehaigusi, radikuliiti, kõrgvererõhutõbe, erinevaid kroonilisi põletikke ja stressi.

Minu praktika

Viikingis praktikal olles olen teinud palju erinevaid töid. Olen seal ka ametlikult tööl. Olen töötanud seal nii toateenindajana, restoranis ja ka supiköögis, Olen saanud seal palju kogemusi ja olen rahul selle tööga. Juurde õppisin palju, sain kogemusi kuidas kolleegidega koostööd teha, oskan austada oma tööd ja palju muud, Oskan ka keerulistes olukordades kiiresti reageerida,