Tanie tłumaczenia

biuro tłumaczeń

Tłumacz angielskiego

Kiedy król Szkocji Jakub VI wstąpił na tron angielski, stając James I of England, krajowe flagi Anglii i Szkocji na ziemi nadal, odpowiednio, czerwony krzyż w St George i krzyż białego Andrzejki. Zamieszanie powstało, jednak, jak się do tego, co byłoby odpowiednie flagi na morzu. W dniu 12 kwietnia 1606 roku angielski tekst został wydany orędzie:

"Wszystkie nasze tematy w tej naszej wyspie i Królestwo angielski tłumaczenia Wielkiej Brytanii i jego członków, są opatrzone w głównej górnej czerwony krzyż powszechnie nazywane St George Cross i biały krzyż powszechnie nazywane Andrzejki krzyż połączone według postaci wykonanej przez nasze zwiastunami i wysłane do naszego admirała do publikacji na naszych wspomnianych przedmiotów. "

Jest to pierwszy znany odniesienie do Union Flag. Chociaż angielski tłumaczenia oryginalny projekt, o którym mowa zostało utracone, to zakłada się, że jest to flaga, która z dodatkiem Krzyża Świętego Patryka , stanowi podstawowy projekt British Flaga Unii już dziś. Warto również zauważyć, że nowa flaga nie była popularna, ani powszechnie akceptowane. Angielski nie był zbyt zadowolony z zagłuszenia białym polu flagi św Jerzego. Szkoci, z bardziej usprawiedliwienia, były zdenerwowany faktem, że czerwony krzyż był angielski tłumaczenia położony nad białym. Szkoci zaproponował kilka alternatywnych projektów. Należą do nich:

Flaga św Jerzego z flagą św Andrzeja w kantonie
Flaga św Jerzego z flagą A St Andrew w każdym angielski tłumaczenia kwartale. W tej dziwnej konstrukcji biały krzyż z flagą św Andrzeja nie rozciąga się na rogach flagi.
Flaga św Jerzego z flagą A St Andrew w centrum