ברצלונה -שער שיוויון

דביר כהן ו'1 בית ספר ''יבניאלי''

ברצלונה

בשנת 1898 התיישב בברצלונה איש העסקים הספרדי זואן גאמפרזר ב-22באוקטובר 1899 פרסם גאמפר מודעה במגזין ספורט. לאחר שבוע נענו לקריאתו 11 שחקנים, שהיו לגרעין מועדון הכדורגל. על פי הסברה21 צבעי חולצות שחקני המועדון, שנותרו בעינם עד היום, נבחרו על פי צבעי החולצות של , המועדון הקודם של גאמפר. המשחק הראשון של הקבוצה היה מול קבוצת שחקנים אנגלים ב-8 בדצבר , שניצחה את ברצלונה בתוצאה 1-0.

קבוצת ברצלונה

פרטים על ניימאר

ניימאר חתם בברצלונה עבור סכום של 57.1 מיליון יורו, כשרק 17.1 מיליון יורו מהם הגיעו למועדון שלו, סאנטוס. קאסאס רואני רגוע", אמר רוסיי. ודובר המועדון אמר: "פעלנו בשקיפות ואין לנו על מה לדאוג. אנחנו נסביר שה-40 מיליון יורו הלכו לחברה. אין שום בעיה עם זה".

ברצלונה 0:4 גרנאדה 2015/16 תקציר המשחק

אצטדיון ברצלונה

אמפ נואו בברצלונה זה לא רק כדורגל למכורים. מדובר אמנם באיצטדיון עצום מימדים עם היסטוריה מפוארת והרבה גאווה מצד הברצלונאים, אך למעשה, זה גם סוג של אמירה פוליטית, סטטוס קוו חברתי ואפילו סוג של דת שולטת עבור העם הברצלונאי. גם אם אינכם חובבי כדורגל, כדאי לכם לבקר באיצטדיון קאמפ נואו, להיכנס למוזיאון הקבוצה ואפילו לראות משחק כדורגל – זו חוויה שלא תשכחו ואנחנו כאן בכדי לתת לכם את הכל המידע לקראת ביקור באיצטדיון קאמפ נואו בברצלונה.
FC Barcelona Football Stadium Tour