הטיול השנתי שסחף את המדינה!

הטיול של שכבת ח' מנשר עבר בהצלחה עם אווירה שעוד לא ראיתם.

איך הכל התחיל?

אווירת היום הייתה חיובית ושמחה, הגענו לבית ספר עם המזוודות נלהבים ונרגשים, עזרנו אחד לשני בסחיבת המזוודות, לאחר כל בדיקות השמות עלינו על האוטובוסים בדרך לירושלים הבירה, ההתרגשות רק עלתה וגברה. הנסיעה המרגשת מלאת האנרגיות החיוביות עברה בשילוב מסלול ראשון, שעבר כולו באווירה מדהימה! לאחר ההגעה אל האכסניה עייפים, הגענו גם מלאי התרגשות לקראת המשך הטיול.

ומה עם הלילות הרחוקים מהבית?

כשהגענו לאכסניה היינו מלאי התרגשות ושמחה, חשבנו על כך שנישן רחוק מהבית ומהמשפחה, חשבנו על כך שנטייל באזורי השפלה והרי יהודה, מקום שרובנו לא פגשו. הלילות באכסניה היו מהנים, היה כיף ומרגש לבלות לילות ביחד עם שכבתך. הלינה יחד עזרה לגיבוש של הכיתה ושל כל השכבה!

לדבר, לצחוק, לבלות בחברת השכבה הייתה חוויה לא נשכחת. בנוסף לכל, צוות המורים דאג לפעילות ערב מהנה ומצחיקה. בשילוב כל השכבה היה שיתוף במשחקי חידונים וסרטונים מצחיקים והומוריסטיים.

למרות המרחק הגדול מעיר המגורים והמשפחה, האווירה הייתה בלתי נשכחת! הייתה קיימת הנאה שהייתה מורגשת בבירור.

המסלולים המתישים והקשים

המסלולים שעברנו בטיול היו קשים ומאתגרים ולמרות הכל המורל נישאר בשמיים ועם חיוך על השפתיים, עבודת צוות במסלולים הייתה מעולה הבנים והבנות עזרו אחד לשנייה, היו צחוקים כיבדו אחד את השני ואת המדריך שלנו יוני. לכל אורך המסלולים הסביר לנו הסברים מעניינים ומרתקים לגבי הסביבה בה טיילנו. המדריך העצים את ההתרגשות בפעילות. למרות קושי המסלול, נהנו רבות, האווירה הייתה לכל אורך המסלול מהנה, בזכות זאת לא הורגשה כלל כמות ההליכה שעברנו.

כולנו היינו עוברים את המסלולים שנית בזכות מהאווירה החיובית!

הכתבה של סתיו שקד, רומי שמואל ורחל רסקין.

הכתבה בנושא האווירה בטיול השנתי של שכבת ח', חטיבה ב' בחטיבות הביניים בנשר.