רננים תשע"ח

יוני 2018

שותפינו ההורים

אני שמחה וגאה על סיום שנת לימודים מוצלחת, מלאה בעשרות תוכניות ופרויקטים, בהם לקחו חלק כל תלמידנו. שנה עשירה בעשייה חינוכית, לימודית, ערכית וחברתית ותחושה של סיפוק אמיתי על התקדמות התלמידים בהיבטים השונים של חייהם.

בחודש האחרון עסקנו בתהליכי סיכום של תחומי הלמידה השונים וציינו זאת במפגשי סיום חגיגיים.

חלק מהתלמידים קיבלו תעודות הצטיינות על המאמץ, ההשתדלות ואף ההישגים האישיים אליהם הגיעו.


אני רוצה לנצל הזדמנות זו ולהודות לכם ההורים על היותכם שותפים אמיתיים לעשייה שלנו עם ילדכם. על כך שאתם נותנים בנו את אמונכם ומפקידים בידינו את היקר לכם מכל.


אני רוצה להודות לצוות רננים המיוחד על שנת עבודה מאומצת בה נתנו מעצמם את המיטב, מתוך אמונה גדולה ביכולות הילדים שלכם להתקדם ולהצליח, כשהכל עטוף באהבה ובשמחת עשייה אמיתית.


תודה נוספת היא לעורכת הניוזלטר, המורה והמחנכת אילה שמיאן, אשר ריכזה וערכה את התכנים של הניוזלטרים לכל אורך השנה ובזכותה זכינו להנות מניוזלטר מושקע שסיפק הצצות נפלאות לחיי בית-הספר.


אני מאחלת לילדיכם כיף והנאה בקייטנת הקיץ שמתקיימת בבית-הספר במהלך יולי-אוגסט,

ולכם ולילדכם חופשת קיץ בטוחה ומהנה.


רחל

מסיבת סיום שנה

מסיבת סיום שנת הלימודים נחגגה גם השנה בהיכל התרבות בקרית שמונה.

ערב נפלא ומרגש שבו העלו התלמידים מופע מרשים שהציג את יכולותיהם הנפלאות בשירה, ריקוד ומשחק.

ברור שההופעה היתה פרי עמלם לאורך שנת הלימודים כולה, בה למדו התלמידים מיומנויות של הקשבה, עזרה הדדית, סבלנות וסובלנות, המבוססים על תכנים לימודיים שונים.

צוות בית-הספר ליווה במקצועיות ובמסירות את התהליכים השונים עד לרגעי השיא של המסיבה.


תודה גדולה לרות ירדן וסיסי אקריש על העבודה האינטנסיבית עם התלמידים והצוות וכמובן לכל אחד ואחת מצוות בית-הספר על תרומתם המשמעותית להצלחת הערב.


גאה בכם!

רחל

אודי שלנו מורה מצטיין מחוזי

אודי סוסן, המורה שלנו לחינוך גופני, שמו הולך לפניו ולא בכדי!

גאווה גדולה לבית הספר וזכות גדולה לתלמידים ולצוות על כך שאודי שלנו!

ד"ר אורנה שמחון, מנהלת המחוז, כתבה לאודי במכתב הזכייה:

"אבקש להביע את הערכתי הרבה על זכייתך בפרס החינוך הגופני לשנה"ל תשע"ח. ההישג המכובד הוא בזכות התמדה, עבודה מאומצת והשקעה מתמשכת בתחום החינוך הגופני. כולי תקווה שפרס זה יהווה מנוף להמשך פעולה ולעשייה פורה גם בעתיד. ברכותי לקבלת הפרס ברמה המחוזית. יישר כח".

תגובתו של הרב ניסים מלכה, ראש העיר של קרית שמונה

Big picture

ילדי התזמורת הצעירה מתארחים במקומטוב


פתגם סיני עתיק אומר: "מוסיקה בוקעת מלבו של האדם. כאשר רגשות נולדים, הם מובעים באמצעות צלילים, וכאשר צלילים נולדים, הם מעניקים חיים למוסיקה."

זו השנה השנייה בה פועל בבית-הספר פרויקט "תזמורת צעירים". בתזמורת משתתפים תלמידים מהשכבה הצעירה והמתבגרת. התלמידים נהנים מנגינה משותפת בכלים מגוונים, הם משתתפים באירועים שונים של בית-הספר ומופיעים על הבמה. הם עוברים תהליך ולומדים להתמודד עם קשיים רבים - רגשיים, מוטוריים, חברתיים, התנהגותיים. השתתפות בתזמורת הצעירים מאפשרת לתלמיד להיות עם עצמו, להכיר את עצמו, לצבור כוחות ולהעריך את עצמו באופן חיובי. החוויה של ההצלחה מאפשרת לתלמידים להרגיש יותר שייכים, יותר עצמאיים, יותר בטוחים בעצמם ומאפשרת להיות יותר מאושרים.

ביקור ובילוי בבית-הקפה "מקומטוב" בסוף השנה הפך למסורת של התזמורת. הילדים ביחד איתי, כאחראית על הפרויקט ומנצחת בתזמורת, נהנים מהעוגות הטעימות ומהאווירה המיוחדת של בית-הקפה.

אנה פיליפנקו - מטפלת רגשית ומורה למוסיקה

Big picture

תלמידי המגינים במקומטוב

מידי שבוע מגיעים תלמידים מבית-הספר השכן, להתארח אצלנו במקומטוב.

בביקור שהתקיים החודש, פגש אותם ראש העיר, הרב ניסים מלכה: "שמחתי לפגוש היום את סתיו ועינת, מורות מבית-הספר המגינים, שהגיעו עם קבוצת תלמידים, מצטיינים שבועיים משכבת כיתה ד', לפינוק ותשומת לב, ומה טוב יותר מאשר לפרגן לבית-ספר שכן? תענוג לראות את השותפות והחברות שנוצרה בין שני בתי-הספר!".

Big picture

סיכום פעילות חונכות אקדמיה לשכבה הצעירה

"הפיל שרצה להיות הכי", הינו סיפור ילדים מאת פאול קור.

הסיפור עוסק בפיל צעיר שלא אהב את צבעו האפור. ציפור שפגש הסבירה לו כי הצבע האפור הוא המתאים ביותר לפילים, אולם דבריה לא שכנעו אותו. הפיל רצה להיות צבעוני. הציפור השיגה עבורו מגוון של צבעים, סייעה לו בצביעה והפיל היה שבע רצון מאוד. כשראו שאר הפילים את הפילון הצבעוני הם שועשעו ממראהו, כיוון שטענו שהוא לא נראה כמו פיל, אלא כמו ליצן. הפילון הבין שטעה וביקש לשוב לצבעו המקורי. כששב הפילון לצבעו האפור הוא הבין שדבריה של הציפור היו נכונים וכי הצבע האפור של הפילים מתאים להם.


כסיום פעילות החונכות של התלמידים הבוגרים את הצעירים, בחרו התלמידים להדגים בכיתות את הסיפור הנ"ל. התלמידים הצעירים שיתפו פעולה, האזינו בשקיקה ופעלו בתחנות יצירה יחד עם תלמידינו הבוגרים.

רמה מלכין - רכזת אקדמיה

Big picture

טיול שנתי - שכבה מתבגרת

תלמידי השכבה המתבגרת התרגשו, התארגנו וציפו לטיול השנתי והאחרון בשנת הלימודים תשע"ח.
את ה
בוקר פתחנו במעגל מחבר, כמו ששמוליק עושה לפני כל טיול.
אודי הסביר את תוכנית היום וכמובן את הוראות הבטיחות ועלינו לאוטובוס.

הגענו לקיבוץ הגושרים ובו סביבת טבע עם מדשאות וצל עצים מרגיע ויפהפה, שם התלמידים אכלו את ארוחת הבוקר.
איילה הכינה לתלמידים חידון בנושא "70 שנה למדינה" וכל כיתה ענתה על מספר שאלות כשכל תשובה נכונה מזכה בבחירת חלק של פאזל. התלמידים הרכיבו בהצלחה ובהנאה את פאזל הסמלים של מדינת ישראל, שרנו משירי ארץ ישראל ויצאנו לדרך.

פנינו למסלול הנחל הנעלם - זהו שביל שתלמידי בר המצווה מקיבוץ הגושרים פילסו, ניקו והכשירו אותו למטיילים. הלכנו מתחת לעצים, על גשרון מפסי עץ, בשביל מתפתל אשר בו זורמים מים נמוכים.

התלמידים נהנו ללכת בין ענפי העצים שונים, כשאחד עוזר לשני במעברים שבמסלול. כמה יפה לראות את העזרה ההדדית של תלמידינו. יצאנו לצד השני של שביל הנחל הנעלם ומשם הגענו לבריכה.

התלמידים שמחו לשחות ולהיכנס למים אחרי הליכה בשביל. שיחקו בחברותא, חלק שחו וחלק נהנו מצל האילנות שליד הבריכה.

התלמידים יצאו לארוחת צהריים ולהפתעות שהצוות הכין: פלאפל, אבטיחים וקרטיבים לקינוח.

חזרנו לבית-הספר מטיול מהנה המסכם את שנת הלימודים - שנה מלאה חוויות, פעילויות משותפות, אירועים וטיולים רבים.

רוחנה אפלבאום - מחנכת

Big picture

הפנינג סיום חוגים קרית חינוך - הג"ר

גם השנה, כבכל שנה, קיימנו חוגים משותפים עם בית-הספר השכן "המגינים". התלמידים נפגשו בכל יום רביעי לשעה וחצי של פעילות מגבשת ומיוחדת במגוון תחומים: בישול, כדורסל, זומבה, מחשבים, אופניים, קרטונאג', ציור ורישום, שומרי הנחל ומנדלות. לאורך השנה נרקמו חברויות בין התלמידים והם ציפו למפגשים המשותפים בכל שבוע.

את סיום הפעילות חגגנו בהפנינג משותף בו כל חוג הציג את עצמו ותוצריו וסיימנו בריקודים משותפים.

התלמידים מחכים לשנה הבאה, בה ייפגשו שוב עם החברים מהמגינים.

פעילות זו היוותה עבורם מקום מפגש והיכרות עם ילדים אחרים ופתחה צוהר לשיתופי פעולה נוספים בעתיד.

התלמידים והצוותים נהנו מאוד.

דפנה מילר - רכזת התוכנית

Big picture

סיום הפעילות בבריכה

החודש סיימנו את הפעילות השנתית בבריכת השחייה שבקיבוץ הגושרים.
יש לציין שהתלמידים עברו תהליך מאתגר ומהנה. בתחילת השנה הם היו מלאי חששות.
ישנם תלמידים שהעדיפו לשבת על המדרגות או להיצמד לקיר ואט אט, בזכות הנחישות וההתמדה של אודי ויניב, היום התלמידים שלנו משתפים פעולה, חוצים את הבריכה ומרגישים מלאי ביטחון עצמי במים.
את ההצלחות שלהם חיזקנו לאחר כל פעילות, כך כשהגענו לכיתה הם קיבלו כתרים
וזכו לתואר "מלך הבריכה".

פלורי אזולאי - מחנכת

תעודות הישג בעצמאות

השנה התלמידים תרגלו את המיומנות של צחצוח שיניים בהתאם לסמלים חזותיים.
במסגרת שיעור קבוצתי בריפוי בעיסוק שמתקיים מידי שבוע בשיתוף המחנכת איילה שמיאן, הסייעת רוזה ובת השרות אוריה למדנו, תרגלנו ושיחקנו בנושא.
לאחר התרגול המעשי, הילדים שיחקו במשחק שנבנה עבורם (דרך האפליקציה tiny tap), על מנת לחזק את הידע והמודעות שלהם לנושא חשוב זה.

כל הכבוד לתלמידים המקסימים שהצליחו לקדם את עצמם בעוד צעד קדימה לעבר עצמאותם בחיים וכיאה לכך קיבלו תעודות הישג בסוף השנה.

ליאת דרור - מרפאה בעיסוק

Big picture

מעורבות חברתית - תשע"ח

״לקבל על עצמך תפקיד - זאת אחריות.

לבצע את התפקיד היטב - זאת מסירות.

להפיק את המירב - זאת אמנות.

להשקיע בלי חשבון מבלי לחכות לתמורה - זאת נתינה".

(אישרווד כריסטופר)


השנה 23 מתלמידינו השתתפו בתכנית המעורבות החברתית באופן רשמי, אך למעשה "מעורבות חברתית" הינה אורח חיים בבית-הספר ולא רק אלו המחויבים לתכנית התנדבו ותרמו את חלקם.

ייעודה של התכנית הינה לטפח בוגר עצמאי בעל אחריות חברתית.

אין טוב מלהתבונן ביוזמות נפלאות של בני נוער ומורים שמיישמים הלכה למעשה את הרעיון הטבוע בתכנית. בגיל בו מתעצבת זהותם האישית מכניסים התלמידים לסדר יומם "זמן אחר", זמן שמצטרף לכוונה טובה בו נפגשים ערך החסד לצד ערך הנתינה, תוך שותפות בין מגזרים ותשתיות.


תחושת הערך והמשמעות ודאי ילוו את התלמידים בהמשך חייהם ויצקו תוכן ועומק במושג "להיות אזרח".

השכבה הצעירה והמתבגרת שתלו קיר ירוק בבית-הספר יחד עם חברת "נטפים" שתרמו את התשתיות לקיר. תלמידים מהשכבה הבוגרת עזרו לפנות בית קשישה שנפטרה ובכך עזרו למשפחה האבלה.

כל תלמידי השכבה הבוגרת ניקו וטיפחו את הנחל והחצר המשותפת לשכונת שפרינצק ולבית-הספר שלנו יחד עם קק"ל וגדוד לוחמי שריון.

כיתה מהשכבה המתבגרת ניקתה וטיפחה את חצר בית-הקשיש בשכונה בליווי שמוליק בן-עוליאל.

כיתה נוספת הקימה את הגינה הסמוכה להיכל התרבות בקרית שמונה.

כל זאת ועוד מלבד ההתנדבות הקבועה במהלך השנה בחוות סוסים טיפולית, טיפול בכביסה בבית-הספר, חונכות בשכבה הצעירה, ציון ימי ההולדת של התלמידים מידי חודש, ניקוי וטיפוח חצר בית-הספר ועוד.

איילה אלמגור - רכזת

Big picture

ועוד בנושא המעורבות החברתית

תלמידים וצוות בית-הספר היקרים שלום,


אנחנו ילנה וסיון סטודנטיות לעבודה סוציאלית בתל חי, במהלך השנה עשינו את ההכשרה הקהילתית והפרטנית בבית-הספר.

בחרנו את בית-הספר כי ביקרנו בו קודם וגילנו מקום מקסים, עם ילדים מדהימים וצוות מסור ואוהב.

במהלך השנה, כחלק מהמעורבות החברתית שריכזה המורה אילה אלמגור, היינו חלק מהתהליך בארגון פרויקט טיפוח אזור בקרבת בית-הספר, בשיתוף פעולה עם יחידה בצה"ל ועובדי קק"ל.

אנו רואות חשיבות רבה לתרומה לסביבה ולקהילה, לכן יזמנו פרויקט נוסף עם כיתת עירית, בנושא הקמת תיבות קינון. לנושא זה יש תרומה רבה למגוון הביולוגי (כמות בעלי החיים שבטבע) ולסביבה.

תליית תיבות הקינון מתוכננת להתקיים בהמשך עם הקהילה.

בנוסף, ביחד עם עובד סוציאלי קהילתי אנו בונות תשתית להקמת גינה קהילתית בשכונת שפרינצק, בגינה זו יתנדבו חלק מתלמידי בית-הספר, אשר פעילים במעורבות החברתית.


תודה רבה לכם על ההזדמנות לעבוד איתכם!

סיון וילנה

יום עבודה תשע"ח

במסגרת תכנית ההכשרה לעבודה, יצאו 40 מתלמידי השכבה הבוגרת להתנסות בעבודה עם הקהילה. התלמידים התנסו במסגרות שונות ומגוונות כמו: אגף החינוך בעיריית קריית שמונה, סניף הדואר המקומי, משטרת ישראל, גן אירית, אנפורנה - מפעל לייצור גרביים בלהבות הבשן, חוליות בשדה נחמיה, תחנת כיבוי והצלה גליל גולן, קק"ל, אגמון החולה, חברת צומת הגומא, מכבסת ורד וארומה גן הצפון. התלמידים לוו ע"י אנשי הצוות, מי בליווי צמוד ומי בליווי מתרחק ועד לעבודה באופן עצמאי ללא ליווי.

לכל תלמיד הותאמה תכנית ליוויי אישית.


זה המקום להודות לכל בתי העסקים אשר פתחו את דלת מפעלם, מקור פרנסתכם והכי חשוב את ליבם. העניקו לתלמידנו את הזכות להתנסות בעבודה עם הקהילה. אפשרו לתלמידנו ביטוי ומקום ולחלקם אף הגשימו חלומות.


הצוות המלווה הינו צוות השכבה הבוגרת, שהיווה צינור המקשר בין התלמידים לקהילה. תוך מקצועיות והצבת גבולות ברורים שדרו לתלמידים בטחון ועוצמה והובילו את התלמידים להצלחה.


ואתם, תלמידים יקרים ואהובים, עמדתם ביעדים שהוצבו בפניכם והשגתם מטרות. עם ניצוץ בעיניים יצאתם בכל ימי שני להתנסות בעבודה, מי במפעל ומי בצבא, במשרד או בחורשה, במשטרה או בגן הילדים, בדואר או באגמון יחד עם הציפורים, בחנות נוחות או במכבסה, בבית הקפה ובחווה.
עמדתם באתגרים ובמשימות בהצלחה ולא מעט מכם אף בהצטיינות.
אתם הנכם הדוגמא וההשראה לכל אדם הניצב בפני אתגר והתמודדות עם קושי.

גאים בכם !!!

איילה אלמגור - רכזת תחום העבודה

תוכנית לימוד רכיבה על אופניים

תוכנית לימוד רכיבה על אופניים פועלת בבית-הספר מזה כמה שנים.

התרגשתי רבות לקבלת תעודת הוקרה מטעם משרד החינוך, מטעם אגף זהירות ובטיחות בדרכים נגישות ואורח חיים בטוח ומהרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, כאות הערכה על יוזמה והובלת פרויקט סדנת האופניים בבית-ספרנו.

שנים רבות הקדשתי להביא למודעות את חזוני להכשיר תלמידינו לרכוב על אופניים במסגרת תוכנית לימודים קידום בריאות, להכשיר האופניים לרכיבה ולפתח בכך הכשרת תלמידינו לעבודת טכנאות אופניים.

כשניתנה ההסכמה והאור הירוק לפרויקט, עמלתי רבות בהיבט החינוכי, ההוראתי והגענו להישגים מרשימים, כל זאת בשיתוף מדריך אופניים ומתנדבים בעלי נטייה חינוכית וטכנית.

פרויקט ייחודי ומשמעותי זה, ממשיך כיום בבית-ספרנו בהובלתו המקצועית של יניב נמני, המורה לחינוך גופני.


אני מודה לכם הורים, הנהלה וצוות יקר שהתלהבתם, התנדבתם והתגייסתם להצלחת הפרויקט המיוחד והערכי הזה.


ממני בהרבה תודה, הערכה ואהבה אליכם - סו ראובן

סיום פעילות השילוב עם המגינים

בסוף החודש קיימנו את הפעילות האחרונה לשנה זו עם תלמידי כיתה ד' מהמגינים. במהלך השנה נערכו מפגשים בין הכיתות, משחקי קבוצות ומשחקי קופסא. כמו כן, יצאנו למספר טיולים יחד.
בפעילויות ראיתי את תלמידי המגינים יוצרים קשרים עם תלמידנו, מתחשבים, מסייעים, ונהנים.


שיתוף הפעולה חיזק את הקשר ולדברי התלמידים מהמגינים "נפגשנו עם תלמידי רננים ויחד שיחקנו ועבדנו בחוגים השונים". מפגשים אלה מהנים ומחברים אוכלוסיות משני בתי-ספר שכנים. לעיתים השערים נפתחים, השילוב פותח לבבות ויש לימוד פורה ומהנה.
התלמידים והצוות מייחלים להמשך ושילוב בפעילויות שונות ומגוונות.

רוחנה אפלבאום - מחנכת

גם אנחנו, כיתת איילה שמיאן מרננים וסתיו מהמגינים, סיימנו את שנת השילוב הפורה במפגש מרגש של שתי הכיתות אצלנו ברננים. המפגש החל בשיחת סיכום, בה כל תלמיד בחר לשתף בחששות שלו, בחוויות ובהצלחות. המשכנו בחידון בנושא 70 שנה למדינה, בו התלמידים נשאלו שאלות ולאחר כל תשובה נכונה שרנו שיר או רקדנו ריקוד הקשור לחידה. בסיום התכבדנו במתוקים ומתנות משותפות ואיחלנו הצלחה בשנת הלימודים הבאה.

תודה לסתיו מחנכת ד' מהמגינים, על שיתוף הפעולה לאורך כל השנה, על החשיבה המשותפת, ההפעלות, הטיולים והחוויות.

איילה שמיאן - מחנכת

פרידה מהלימודים בתל-חי

החודש סיימנו את הלימודים במכללת תל-חי. קיימנו במכללה טקס סיום בו ליעד ניגנה קטע מרגש. המשכנו בפעילות קלפים עם מסרים לפרידה, חלוקת תעודות הוקרה והצטיינות.
היה מרגש ומשמח כאחד ויצאנו עם הבנה שהכל לטובה!

רמה מלכין - רכזת אקדמיה

פרידה מאולגה בראל הצלמת

אחת לשבועיים הגיעה לבית-ספרנו אולגה. אולגה מתנדבת שלימדה את תלמידי כיתת רוחנה לצלם בטאבלטים ובאייפדים. התלמידים למדו לצלם תמונה שלמה, לצלם מקרוב ומרחוק, בשמש ובצל, לדעת להתמקד במה שברצוננו לצלם, להתרכז בעיקר, לא לזוז בזמן הצילום ועוד נקודות שיש להקפיד עליהן בשעת הצילום. התלמידים למדו ונהנו להשתמש בטכניקות צילום שונות. הם ציפו לשעורי הצילום והתמונות שלהם מיוחדות ומוצלחות. בתקווה שימשיכו בע"ה בשנת הלימודים הבאה וילכו מחייל אל חייל כדי שהמיומנויות השונות ישמשו אותם בחייהם העצמאיים.

תודה לאולגה ולאיילה שמיאן, אשר לאורך כל השעורים לימדו ופעלו למען התלמידים.

רוחנה אפלבאום - מחנכת

נשף שכבה בוגרת

תלמידי השכבה הבוגרת חגגו את נשף הבוגרים כמו כל תלמיד בתיכון.

עמדות צילום, ארוחה עשירה וקינוחים כיד המלך.. נפרדנו מהבוגרים בהתרגשות גדולה ורקדנו עד אור הבוקר. היה מרגש ומגבש.

זו ההזדמנות לומר תודה לשותפינו ההורים על העזרה הרבה ולצוות השכבה הבוגרת על היחד והשמחה...

רמה מלכין - מחנכת

פרידה מבית גשר

ביום ראשון - 10/6, מועדון הבוגרים שלנו, בית גשר, סיים את השנה החמישית בטקס מרגש, ביתי וחם בבית-וונקובר. בטקס נכחו הצוות החינוכי מבית-ספר רננים, אנשי קהילה, בני נוער ומשפחות, אשר עטפו אותנו בחום לאורך השנה. בית גשר הוקם על מנת לתת מקום חברתי לשעות הפנאי של התלמידים והבוגרים שלנו בגילאי 18-30 וכן כדי לצמצם את הפערים בחברה באמצעות מפגש עם קבוצות שונות ומגוונות, אשר יחד הגיעו להישגים רבים.

עדי קולטקר - מדריך

Big picture

סיום תוכנית שווים במדים

תוכנית שווים במדים, לתלמידי שנה א', מכינה את התלמידים להשתלבות בבסיס צבאי בשנת הלימודים הבאה. ירדן ונירית, הסטודנטיות המקסימות ממכללת תלחי לימדו את התלמידים במהלך השנה נושאים תאורטיים שכללו מושגים צבאיים שונים, את מטרות השירות הצבאי, תפקידים שונים, ערכי צה"ל ותכנים רלוונטיים נוספים.

במהלך השנה שילבנו ביקורים שונים : ביקרנו בבית החייל שם פגשנו חיילים שדיברו איתנו על התפקיד שלהם בצבא. ביקרנו בבסיס גיבור ונחשפנו לתפקידים שונים ומגוונים. שיא הלמידה וההתנסות היה בהשתתפות התלמידים של התוכנית בגדנ"ע בבסיס צלמון. חוויה מרגשת ומרתקת.

את השנה חתמנו בארוחת בוקר מפנקת!

אתי אלגריסי - מלוות התוכנית

טיול סוף שנה לצוות

בתאריך 28/6 יצאנו, כל צוות רננים כולל צוות הצהרון, לטיול סוף שנה באיזור חיפה. פעלנו ונהננו ב"חדרי בריחה" ומפעילות תחרותית וקבוצתית במשחקי "לייזר טאג". בין לבין התפנקנו בפירות, שתייה קלה, קפה ועוגיות. לאחר מכן נסענו להתפנק באמת בארוחה בשרית ב"שיפודי התקווה" במתחם רגבה. את סוף היום סיימנו בשעה קלה ומרגיעה בטיילת נהריה על חוף הים. היה כיף ומהנה.

אודי סוסן - יו"ר ועד המורים

Big picture

פרידה מהמתנדבים

אורי, מורן, אוריה, הדס, יובל ונוגה יקרים.

הגעתם אלינו חדורי שליחות להתנדב בבית-ספרנו.

וכמו כל התחלה היו גם חששות, סימני שאלה ותהיות ...

כל יום שחלף התחלפו החששות בתחושות בטוחות יותר ...

בזכות אותה מחנכת שחיבקה וקיבלה אתכן,

בזכות אותם תלמידים שחייכו, אהבו ושלחו מבטי הכרת תודה,

בזכות כל משפחת רננים שעטפה אתכם בחום ובאהבה.

למדתם להתמודד מול אתגרי היומיום ואף לחייך מרבית היום.

העצמתם והתעצמתם.

לא עוד תלמידי תיכון, אלא אנשי צוות לכל דבר ועניין.

עברתם תהליכים מעניינים שילוו אתכם לכל החיים.

התודה והערכה מגיעות לכם בכל יום ויום ובמיוחד בסיומה של השנה.

תודה על שהייתם למען כל תלמיד ותלמידה,

תודה על הסיוע והעזרה להצלחת כל משימה.

תודה על כל ההפעלות המקסימות והמושקעות לאורך כל השנה.

תודה על הליווי לטיולים, על החברותא בהפסקות ועל עוד ועוד...

תודה על שנה נפלאה.

מאחלים לכם דרך צלחה.

המשיכו לתת ולהאיר והעולם מטובו לכם ישיב.

ולהדס שנשארת איתנו עוד קצת - מאחלים לך המשך התנדבות משמעותית ומהנה.

מעריכים, מוקירים ואוהבים - משפחת רננים

Big picture

תרומת מחשבים לבית-הספר

הוריה המיוחדים של טליה בן ברוך ז"ל, תלמידתנו היקרה שדמותה וזכרונה חרוטים בליבנו, תרמו לאחרונה שני מחשבים ניידים לטובת בית-הספר.

תודה לכם איריס וניסים על שאתם מלווים את רננים לאורך השנים ודואגים לפנק את תלמידינו בכל פעם בדרך מיוחדת.

מעריכים ומוקירים - משפחת רננים.

Jigsaw Planet - פאזל בהכנה עצמית

ג'יגסאו פלנט זה אתר שמאפשר להעלות תמונה מהמחשב, לקבוע כמה הגדרות וליצור את הפאזל שלך.

תלמידינו אוהבים למצוא תמונה של זמר אהוב או נוף יפה ואז לחלק אותה לחלקים ולהרכיב את הפאזל.

כמובן שניתן להתאים את מספר החלקים וצורתם ליכולתו של המשתמש.

אם נרשמים לאתר בחינם, אפשר לשמור את הפאזלים שיצרנו.

דינה רחמני זילבשטיין - רכזת תקשוב

ברכות ואיחולים

> מזל טוב לסיסי שלנו לחגיגת בת-המצווה של שיר.

להתראות בשנת הלימודים הבאה,

רחל מזרחי

מנהלת בית-הספר