מזל טוב !!!

ברכותינו ! זכית בזוג כרטיסים לסרט הכי חם של השנה !

מבית ; YES PLAGET

מתוך אלפי המוגרלים להגרלה השווה של השנה , על זוג כרטיסים להקרנת הבכורה של הסרט החם ביותר של

השנה ! שיחזיר את כולנו ל900 שנים אחורה , לתקופת מסעות הצלב ..

מה משך אלפי נוצרים בימי הביניים לצאת ברגל מאירופה לארץ ישראל? בסרט זה מסופר על מסעי הצלב שבהם הגיעו לארץ ישראל נוצרים רבים. נוצרים אלה הקימו כאן ערים ומבצרים, שחלקם עומדים על תלם עד היום. כמו כן הסרט מסביר על המאבקים הבלתי פוסקים בין הנוצרים למוסלמים, שבסופם נאלצו הנוצרים לעזוב את ארץ ישראל. נוסף על כך, תלמדו על העיר עכו שהנוצרים הפכו למרכז סחר בינלאומי.

.

הסרט שיחזיר אותנו 900 שנה אחורה , כאשר מסע של נוצרים יצא מאירופה לארץ ישראל כדי לשחרר את קבר ישו מהכובשים המוסלמים. זהו תחילתו של עימות ממושך בין העולם הנוצרי למוסלמי. על מנת להדגיש את לחימתם למען ישו והנצרות, תפרו היוצאים למסע צלבים על בגדיהם. לפיכך שמם- צלבנים, ומסעותיהם- מסעות הצלב.


**הגורם הקשור לכינויים הוא דת, מפני ששני הכינויים מקורם קשור לצלב, והצלב הוא סמל הנצרות.

תקציר הסרט

בשנת 1095 קרא האפיפיור למאמינים לצאת למסע מזרחה כדי להציל את קוֹנְסְטַנְטִינוֹפּוֹל וירושלים מפני המוסלמים

, להיענות לבקשתו של קיסר ביזינטון, לקרוא לאבירים במערב האפיפיור גם כן קרא לאבירים לשחרר מידי המוסלמים את הקבר הקדוש ( קבר ישוע בירושלים). בסרט תכירו ותיחשפו גם אל הגורמים שדחפו צלבנים מאירופה: גורמים דמוגרפיים וגורמים דתיים. ואת הגורמים שמשכו אותם למזרח: גורמים כלכליים וגורמים דתיים. להבדלים שהיו בין הצלבנים האבורים שהיו רכובים על סוסים עם שיריון ומגן לבין האיכרים שהיו צריכים ללכת את כל המסע ברגל, ולא ציוד מגן . למסעות הצלב היה מניע גלוי וסמוי - המניע הגלוי למסעות הצלב היה לשחרר את הקבר הקדוש מידי המוסלמים ולכבוש את ירושלים. את המניע הסמוי ,את הדרכים בהם האפיפיור ניסה לשכנע את המאמינים לצאת למסע , אילו קשיים עמדו בפני הצלבנים בניסיונותיהם לכבוש את ירושלים?

באילו אמצעים נלחמו הצלבנים במוסלמים?

כל זה תוכלו לגלות רק כשתצפו בסרט ..

בסרט תיחשפו ל ..

דרמה , אקשן , רומנטיקה ..