מקומות בילוי בישראל

מקומות בישראל שאפשר לבלות בהם עם כל המשפחה

איי ג'אמפ- iJump

מתי בפעם האחרונה עשיתם סאלטה באוויר? הטבעתם בסל? קפצתם לגובה היסטרי? אם בא לכם לחוות את כל זה בואו ל-ijump, פארק טרמפולינות גדול וכיפי לכל המשפחה ותוכלו להרגיש מה זה לעוף .

בפארק הטרמפולינות הראשון והגדול בישראל – ijump, תוכלו להטביע כמו שחקני NBA, לעשות סאלטות וקפיצות כמו באולימפיאדה וליהנות מחוויה יוצאת דופן.

הפארק ממוקם בצומת סגולה ומשתרע על שטח של 2000 מ"ר המתחלקים בין מספר מתחמים:
מתחם קנגורו – המיועד לילדים מגיל 6 ומטה וממוקם מול המזנון כך שההורים יוכלו לעקוב אחרי ילדיהם כל הזמן.

Free jump מתחם פתוח לקפיצות, סאלטות ועוד. במתחם זה יש טרמפולינות הנשענות על הקיר בזווית על מנת שהקופץ יוכל לבצע קפיצות באוויר. בנוסף, בצדו השני של המתחם מוזמנים הקופצים לנסות ולהטביע כדור בסלים הממוקמים זה לצד זה.

מסלול מכשולים – 2 מסלולים ברמת קושי בינונית הממוקמים אחד לצד השני על מנת שהקופצים יוכלו להתחרות אחד מול השני. בנוסף קיים מסלול מכשולים קשה יותר, להעצמת החוויה. ניתן לצאת ממסלול המכשולים בכל שלב ואין חובה לסיימו למי שאינו מעוניין בכך.

לחובבי משחק ה"מחניים" – בפארק קיים מתחם היכול להכיל עד 10 משתתפים בכל צד לטובת המשחק האהוב.

קייאקים כפר בלום

קייקי כפר בלום – אמרת קייקים אמרת כפר בלום

אתר קייקי כפר בלום הינו אתר השייט הגדול והוותיק ביותר. בשנת 1986 הוא הראשון להשיט קייקים בצפון, בחצבאני ובירדן.

מאז ועד הוא החברה הגדולה והמובילה בענף שייט הקיאקים בצפון.
בקייקי כפר בלום צוות גדול ומקצועי. בו יש את מספר כלי השייט הגדול ביותר.

האתר מסודר ומזמין. מדשאות מוריקות הפרוסות לאורך רחבי האתר. אתם מוזמנים להתרענן ולנוח בין פעילות לפעילות. לאכול בשולחנות הפרוסים ברחבי האתר ובכרי הדשא הנעימים ולשלב פעילויות גיבוש.

האתרים נמצאים בבית הלל ובכפר בלום, שניהם מסודרים עם מבנה שירותים ומקלחות חמות ברמה גבוהה מאד ואיזורי פיקניק לאורחינו ללא תשלום. שירותי הסעות באוטובוסים ממוזגים עומדים לטובת המשייטים. חניה גדולה ומסודרת ואתר נגיש, מסודר ובמיקום מצוין.

קייקי כפר בלום