Kristalliteraapia

Kristallid panevad hinge särama!

Kristalliteraapia on mõnus ja kergendav energiat andev seanss

Kristalliteraapiat tuntakse iidsetest aegadest, juba muinasjutulistel Atlantise ja Lemuuria ajastutel kasutati seda. Kristallides peitub justkui müstiline vägi ja toime inimkehale, mis pakub tervendust kõigil tasanditel: nii füüsilisel, emotsionaalsel ja ka spirituaalsel. Kasutatakse kristallidele omaseid erinevaid võnkeid energeetiliste blokkide eemaldamiseks. Eri tüüpi ja omadustega kristallid paigutatakse kehale või keha ümber selleks, et vabastada meid stressist, pingest, valust ja aidata meil lõdvestuda ning tõsta energiataset nii füüsilises kehas kui erinevates aura kihtides.


Kristalliteraapia seanss koos lühikese konsultatsiooniga kestab ligi 1 tund. Seansi ajal lamab klient mugavalt massaažilaual ning terapeut paigutab kristallid vajalikele kohtadele kehal või keha ümber. Kristallid on inimese kehal ja/või ümber vastavalt vajadusele 20-40 minutit. Kristallide paigutamisel kasutab terapeut intuitsiooni või paigutab kristalle reeglite järgi chakratele või kasutab muid kristalliteraapilisi paigutusi. Kristallid töötavad inimese parimaks hüvanguks ning mõjutavad seansi ajal inimese organismi täpselt õigel määral.

Kristalliteraapia sobib kõigile olenemata vanusest

Kristalliteraapia eesmärgiks on aidata kehal ennast ise tervendama hakata. Seega tervenemise suund on seestpoolt väljapoole, mille puhul inimese enda osalemine teadliku mõtete suunajana on tervenemisprotsessis hädavajalik. Kristallidega ravimine saab võimalikuks tänu kristallide võimele suhelda energeetiliselt inimkehaga, mis aga omakorda toimib tänu meie sarnasele molekulaarsele ehitusele. Inimkeha koosneb suures osas veest, mis ei ole midagi muud kui vedel kristall.


Tänu oma lõõgastavale toimele, on kristalliteraapia suurepärane stressi maandaja, kuid abi on sellest veel paljude erinevate kaebuste korral, nagu näiteks emotsionaalsed probleemid, selja- ja lihasvalud, külmetus, stress, kroonilised haigused, sõltuvusprobleemid, migreen jne. Kombineerides kristalliteraapiat lõhna- ja muusikateraapia või mõne muu tervendava tehnikaga omab ta veelgi intensiivsemat mõju.