הכל על השולחן

"העם מדבר"

תנו לאכול בשקט

מאות בני אדם הגיעו לאירוע הפתיחה בתל אביב של סניף רשת ההמבורגרים האמריקנית, ששבה לארץ לאחר שש שנים של היעדרות. והופתעו לגלות שבחזית הפגינו פעילי "החזית לשחרור בעלי חיים", גרמו למהומות ובאלגן ואף השליכו פגרי פרה במקום.


אני בחרתי בצילום עיתונאי זה מכיוון שהנושא של הטבעונות ורצח בעלי החיים הוא נושא מרכזי בחיי מנהלי המסעדות בארצנו, הסובלים מהטרדה בלתי פוסקת של טבעונים שמפגינים "בשר זה רצח".

כמו במקרה שקרה בשבוע האחרון.

מאות בני אדם גדשו את סניף "בורגר קינג" החדש בכיכר רבין שבתל אביב, לרגל חזרתה לארץ של הרשת לאחר שש שנים של היעדרות, ורבו על הזכות להיות הראשונים שקונים "וופר" בישראל אבל היו גם כאלה שלא הביאו שמחה והגינו מול הפתיחה המחודשת: עשרות פעילים של "החזית לשחרור בעלי חיים" התפרעו מול הסניף החדש והניפו שלטים עליהם כתוב "בשר זה רצח" לא מתפרנסים מבעלים חיים".

Big image

האם המעשה מוצדק?

מאז שיצאה טל גלבוע מהאח הגדול 6 הועלה נושא הטבעונות וקיבל מודעות גדולה בעקבות התפרסמותה ואחוז הטבעונים עלה, עכשיו הטבעונים לא מסתפקים בהפסקת אכילה מן החי אלא רוצים להפסיק את אכילת הבשר לגמרי וכך נכנסים הטבעונים לצלחות של אנשים מפריעים "לאכול בשקט" ומאלצים אנשים לא לאכול בשר ומפריעים להם בדרך לאוכל.


Big image

עיר בירה - סרט תיעודי

עיר בירה - סרט תיעודי על שתיית אלכוהול בקרב בני נוער

האח הגדול: יציאתו של שי חי - תכנית ראליטי

חבות התקשורת: השרוף- שקר החן הבל היופי

עיתון האינטרנט "עניין מרכזי" חשף אמש כי "השרוף", ששירו מושמע ללא הפסקה בתחנות הרדיו בחודשים האחרונים, הוא הזמר חיים צינוביץ', שהשתמש בזהות הבדויה והתחזה לאדם שרוף למען פרסום למינוף הקריירה שלו.

האחראי על הלהיט "הבל החן ושקר היופי" הינו חיים צינוביץ' -"זמר ומוסיקאי מוכשר שלא זכה להצלחה גדולה במכירת שני אלבומים והיום הוא עוסק במוסיקה לפרסומות".

"השרוף" הוצג בכתבות ענק במוסף שישי של "ידיעות אחרונות" וב-"5 עם גדי סוקניק". הוא הוצג בתקשורת כ"איש הפיל" המודרני, צעיר ערירי ונכה, עם כוויות בכל חלקי גופו אשר יושב כל היום וכותב שירים לבחורה שפעם אהב.

חבות התקשורת באה לידי ביטוי בפרסום שקרי בכתבה על האדם בלי תחקיר עמיד ולכן הכתבה התבססה על שקרים והזמר זכה לפרסום.

Big image

ראיון עיתונאי: ראיון ההדחה שהסעירה את המדינה

בראיון רואים את שלישית הכוכבים ששהו בבית האח הגדול והוצאו
ראיון ההדחה של שי חי - חדשות הבידור