Strand SPA & Konverentshotell

kõik soovid saavad täidetud ühe katuse all!

Ettevõtte tutvustus

Kliendid on läbi aastate hinnanud Pärnu hotelle, mis lisaks ööbimisvõimalusele pakuvad kauneid vaateid Pärnu lahele. Oleme klientide unistusi ja soove täitnud juba aastast 1992. Strandis on käidud esimestel kohtingutel, peetud suursuguseid pulmi, rahvusvahelisi konverentse, lõbusaid firmaüritusi ja tutvutud golfiradadel. Lisaks suurepärasele asukohale võlub Strand ka ajaloohuvilisi, kuna aastal 1985. ehitati maja esialgselt Vene Infoagentuuri APN pansionaadiks ning see oli salapärane ja tavakodanikele suletud asutus.

Hotelli ja numbritube on pidevalt renoveeritud - viimati 2014 aastal sai värske ilme „Lahe saal“, mis külastajatele on teada, kui endine ööklubi. Kõik hotellitoad, konverentsisaalid, restoran, spaa, wellness-keskus ja siseminigolf on läbimõeldult planeeritud ja maitsekalt sisustatud. Strand kannab uhkusega **** tärni.

Täna pakub Strand SPA & Konverentsihotell klientidele täislahendusi. Strandis on võimalik veeta meeldejääv perepuhkus, korraldada konverentse ja üritusi, nautida spaa- ja veemõnusid. Enamus tubadest on kauni vaatega Pärnu lahele.

Strandi teenused

Strand SPA & Konverentsihotell / Strand SPA & Conference Hotel

Tulge Strandi

Tulge kõik Strandi, sest Strandis on väga sõbralik ja töökas meeskond.

Teid teenindatakse alati väga viisakalt.

Te oleksite väga tere tulnud alati meile.

restoran avatud:

P-N 12,00-22,00

R-L 12,00-23,00

minu praktika

Väljastasin erinevaid a la carte toite, tegin endale eeltöid. õpisin palju kiirust ja oskusi juurde.