Мій родовід

Дослідження Слуцького Федора

Родиний рецепт

Пропонуємо вашій увазі смачний та ситний салат для усієї родини.

Інградієнти:


300 г курячого філе або свинячої вирізки,
200 г шинки,
150 г твердого сиру,
4 яйця,
4 картоплини,
2 солоних огірки,
300 г печериць,
1 цибулина,
майонез,
сіль

Спосіб приготування:


Відварити куряче філе, яйця, картоплю. Печериці нарізати шматочками, посмажити з дрібно нарізаною цибулею, відкинути на друшляк, щоб олія стекла. Картоплю і сир натерти на крупній тертці; філе, яйця, шинку, огірки дрібно нарізати. Викласти салат в салатницю шарами, посоливши і змащуючи майонезом: картопля, гриби, м'ясо, солоний огірок, шинка, сир, яєчні білки, жовтки. На салаті викласти «квіти» з оливок, солодкого перцю, відвареної моркви, петрушки або прикрасити за своїм смаком. В основному цей салат готує моя бабуся , це улюблена страва мого батька .

Цікава історія про мого прадідуся і прабабусю

Життя моїх прадідуся Василя та прабабусі Катерини було нелегке . Ще маленькою моя прабабуся пережила голодомор 30-х років. Вони з дідусем одружилися на передодні Великої Вітчизнаної війни. Прадідусь був війсковим і з самого початку був на війні , прабабуся залишилася на окупованій території. Її забрали на примусові роботи до Німечини. Наприкінці війни прадідусь її знайшов , але відмовився від неї , хоча у ті часи зрадниками вважали всіх, хто повернувся з полону чи був на примусових роботах у Німечині. За цю вірність його відправили на Сахалін воювати з японцями. Бабуся поїхала з ним . В Україну вони змогли повернутися лише за 5 років , вже з маленьким сином , моїм дідом Олександром .

Родине дерево на сайті mindomo

Я

Моїм найулюбленим заннятям є брейк-данс. Я вже не одноразово був на чемпіонатах , офіціальних і не офіціальних батлів ( поєдинку танцюристів ). Також мені дуже подобається займатися плаванням . Я маю сім медалей за перше місце і одну за друге місце . Великий час у моєму житті займає комп`ютерна графіка і 3-D малюнки . Я почав займатися графікою ще у 5 класі . Причиною цього в основному було те що я не дуже гарно малюю в реальному житті .

Історія прізвища Слуцький

Історія фамілії Слуцький :прізвище Слуцький походить від білоруського міста Слуцьк (Мінська область). Литовський варіант прізвища - Слуцкіс . Представники нашої прізвища можуть пишатися своїми предками, відомості про яких містяться в різних документах, що підтверджують слід, залишений ними в історії Польщі , України, Білорусії та Росії. Вона походить з земель Речі Посполитої та західних областей Російської імперії і входить до числа старовинних європейських прізвищ , поява яких відноситься до 18-19 ст. Етимологічно " Слуцький " - фамільне прозвання сім'ї, яка переїхала на нове місце проживання з населених пунктів , розташованих в закруті річки (луці ) , наприклад з Слуцька, Луцька, Случевскому , Случі і т.д. і т.п. Відповідно, і національність Слуцких не може бути визначена однозначно.Справедлівості заради необхідно відзначити, що переважна кількість нині живучих Слуцких - це ашкеназі , тобто східноєвропейські євреї , яких в ряді джерел не зовсім вірно називають польськими , та їхні нащадки . Пояснюється це тим, що згадані вище населені пункти найчастіше були розташовані в так званій " смузі осілості "

Історія прізвища Босак

Історія фамілії Босак : прізвище Босак веде свій початок від прізвиська Босак . Прізвище Босак утворена від польського слова bosak - « жебрак , бідняк » ; « Босоногий людина» . Згідно з цим , можна припустити, що засновник роду Босак був небагатим людиною.

Крім того, в старовину досить поширені були так звані босоніж , тобто взуття зі старих чобіт, без халяв . А в новгородських і вологодських говорах босоніж називали легку жіночу взуття ( на босу ногу) з гострими носами і на підборах. Серед відомих однофамільців - Юзеф Гауке - Босак (1834 - 1871) - польський генерал , повстанець . Босак був свояком Олександра II: його двоюрідна сестра - Юлія Гауке графиня Баттенберг була дружиною Олександра фон Гессен-Дармштадт , брата імператриці.

Під псевдонімом « Босак » він очолював другий корпус повстанців з краківського і сандомирского воєводств.