Marka Tescil Sepeti

Marka Tescil Sepeti


Marka tescili konusunda merak edilen diğer bir konu da marka tescil sepeti konusudur. Bu sayfamızda marka tescil sepeti konusunu ele alarak konuyla ilgili bir bilgilendirme yazısı hazırladık.


Marka tescil fiyatları konusundaki ilk ve asıl rehber Türk Patent Enstitüsü’nün her yılbaşında yayınladığı ve o yıl için geçerli olacak toplum işlem ücretleri tarifesidir.


Birçok kalem ve işlemin ayrı ayrı belirtildiği bu tarifeye göre marka tescil fiyatları, marka tescilinin yapıldığı yıl; marka tesciline kaç sınıf için başvurulduğu, tescilin yeni tescil mi yoksa yenileme tescili mi olduğu gibi çeşitli konular bakımından farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra, bu işlem ücretlerine sitemizin sunduğu cüz’i danışmanlık ücreti eklenir ve toplam ücret ortaya çıkar.


Marka tescil başvurularının nasıl yapılacağı hususunu ele aldığımız yazımızda da belirttiğimiz üzere marka tescil başvurusunu şahsen ya da sitemiz marka vekilleri aracılığıyla yapabilirsiniz. Şahsen başvuru yolu, hem deneyimsizlik hem de iş takibinin güçlüğü bakımından yorucu olabilmekte ve marka tescil başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilmektedir.


Bu itibarla marka tescil başvurularınızda marka vekili kullanmanın size ne gibi avantajlar sağladığı konusuna değinelim:


Marka tescili, markanızı korumak adına yapacağınız en önemli işlemdir. Bu işlem esnasında yapacağınız herhangi bir yanlış hamle, marka tescili başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilmekte ve hem zaman bakımından hem de maddi bakımdan kayıplara uğramanıza sebep verebilmektedir. Bu itibarla, eğer marka tescil konusunda deneyimli olmadığınızı düşünüyorsanız bir marka vekilinden ya da marka tescil danışmanlık firmasından yardım almanız elzem hale gelmektedir.


Marka tescil başvurularınızda bu profesyonellerin yardımını almanız gerekmektedir çünkü,


Marka vekilleri bu işi yıllardır yapmakta, marka tesciliyle ilgili muhtemel hatalar veya marka tescil başvurunuzun kabul edilmesine katkıda bulunacak diğer avantajları öngörebilmektedirler.

Marka vekilleri ve bu danışmanlık firmaları, hangi sınıf için başvurmanız gerektiği konusunda sizi yönlendirmekte ve hak kaybına uğrama ihtimalinizi olabilecek en düşük seviyeye çekmektedirler.


Marka tescil başvurularında Marka Tescil Sepeti


Marka tescil başvurularında marka vekillerinin önemini belirttikten sonra “Neden Marka Tescil Sepeti?” sorusunu cevaplayalım.


Marka Tescil Sepeti çünkü,


Marka Tescil Sepeti, marka tesciline tamamen kurumsal bir anlayışla yaklaşmaktadır.


Sitemiz, müşteri memnuniyeti çalışma ilkesini prensip olarak belirlemiştir.


Marka Tescil Sepeti çalışan ve marka vekilleri, işi en kısa sürede ve en etkili şekilde sonuçlandıracak bir çalışma yöntemi kullanmaktadır.


Sitemiz aracılığıyla haftanın 7 günü, 24 saat boyunca online olarak, herhangi başka bir aracı, görüşme ya da evrak işine gerek kalmaksızın marka tescil hizmeti alabilirsiniz..


Marka Tescil Sepeti e-ticaret sistemi, tüm marka tescil hizmetleri için kredi kartına 12 ay taksit imkanı sunmaktadır.


For more http://www.markatescilsepeti.com/blog