HUNT RUN.pl

Nowa nazwa. Stare zasady

Czemu Hunt Run?

Dirti Huntie? Ded Hunter? Dead Hunter? A może Łowcy Brudu? Dirt Hunter to wspaniały twór, którego nigdy nie zapomnimy. Pora jednak przystosować nazwę do gibkości naszych języków…HUNT RUN – tak brzmi nasze rozwiązanie.

Wszelkie informacje na www.huntrun.pl oraz

na fanpage https://www.facebook.com/pages/Hunt-Run-Polowanie-na-Biegaczy/430315563724723

Nowe miejsce II biegu Gdynia 28.07.2013

Wszystko zostaje prawie po staremu. Oprócz nazwy organizatorzy biegów postanowili przenieść miejsce drugiej imprezy o parę kilometrów aż do…Gdyni! Drugi etap cyklu biegów Hunt Run odbędzie się w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. W Gdyni oprócz piaszczystych plaż, Klifu Orłowskiego i wspaniałych okrętów takie jak Dar Pomorza czy Błyskawica czeka na Was nietypowy grunt pod nogami, szereg zaskakujących przeszkód oraz wspaniała atmosfera, którą poczuć można jedynie nad morzem.

Polowanie na Biegaczy

Podczas każdego biegu HUNT RUN – POLOWANIE NA BIEGACZY obowiązuję zasada ŚCIGANIA I BYCIA ŚCIGANYM! W myśl tej zasady uczestnikom będziemy rzucać zaskakujące „Kłody pod nogi”. Zasadzki – Niespodzianki jak sama nazwa wskazuje pojawiać się będą w najmniej spodziewanym momencie. Uczestnicy Będą musieli sobie z nimi strategicznie poradzić korzystając ze swojego sprytu i zwinności.
Hunt Run Jura Park - zapowiedź biegu

PASTA PARTY/ AFTER PARTY JURA PARK BAŁTÓW

Zapraszamy Wszystkich:

17 maja 2013 od godz.18:00 na PASTA PARTY. Szykujemy dla Was imprezę integracyjną wraz z analizą trasy

18 maja 2013 18:00 Po zawodach zapraszamy na AFTER PARTY z muzyką i poczęstunkiem. Przy dźwiękach kolektywu Greenhouse Effect oraz zespolów lokalnych będziemy mieli okazję powspominać najlepsze momenty biegu i wspólnie nakręcić się na bieg w Gdyni 28 lipca :)