Bugga Atölye Workshopları

Etsy 'de Satış İçin Her Seviyeye Uygun Workshoplar

Etsy 'de Satış Teknikleri 1-Takımlar,Oyunlar ve Sosyal Medya

Bugga Atolye


HAFTA İÇİ 23-24 ŞUBAT YADA HAFTA SONU 27-28 ŞUBAT - SADECE 2 GÜN 13:00-17:00 ARASI

Bu eğitim daha çok halihazırda Etsy 'de dükkanını açmış, ürünlerini yerleştirmiş ancak tek tük satış yapmış ya da henüz yapamamış, belli bir takipçi sayısına ulaşmış ama nasıl ilerleyeceği konusunda tereddütleri olan dükkan sahiplerine uygun olarak hazırlanmıştır.

Egitimin İlk günü - Etsy'deki Takımlar ve Oyunlar hakkında bilgi verilir. Takımlara üyelikler sağlanarak oyunlara katılım gerçekleştirilir.

Egitimin ikinci günü Etsy de aktif kullanılması önerilen sosyal medya platformları ve sosyal medya oyunları hakkında bilgi verilir.Yeterli takipçi sayısı mevcut ise sosyal medya oyunlarına katılım da gerçekleştirilir.

Bu eğitimden faydalanmak isterseniz bilgilerinizi (Etsy dükkan adı, takipçi sayınız, içinde bulunduğunuz takımlar) muge@buggadesign.com adresine mail atarak yerinizi ayırtabilirsiniz.Fiyat ve diğer aklınıza gelen sorularınız için sizden mail bekliyoruz.Bu eğitim max 4 kişiyle sınırlıdır. Bizden haberdar olmak isterseniz www.buggaatolye.com adresine mail bırakabilirsiniz.

Takipçi sayısı takımlara girmekte önemli bir kriter olduğu için mümkün olduğu kadar Etsy’deki takipçi sayınızı artırarak bu eğitime başvurmanızı tavsiye ederim

Egitim bilgisayar da uygulamalı olarak yapıldığı icin rahat kullandıgınız laptopunuzu getirmeniz tavsiye edilir.

Yeni Başlayanlar İçin Etsy

HAFTA İÇİ 18-19 ŞUBAT YADA HAFTA SONU 20-21 ŞUBAT - SADECE 2 GÜN 13:00-18:00 ARASI


Etsy hakkında genel bilgilendirme ardından dükkan açarken dikkat edilmesi gereken hususların anlatıldığı 2 günlük eğitim programıdır.

Paypal hesabı açmaktan dükkan bannerınızı hazırlamaya dükkan hakkında bilgi ve ürün açıklamalarını, başlıkları nasıl yazılmalıdır? a kadar geniş bir yelpazede bilgi verir.

Ürünlerinizi nasıl gönderirsiniz ?

Kullanacağınız fotolar ne özellikte olmalı?

Ürünleriniz için nasıl pazar araştırması yaparsınız?

Aklınıza gelen ve gelmeyen tüm soruların burada üzerinden geçiyoruz

Rahat kullanacagınız laptopunuzla gelmeniz önerilir

Kendiniz dükkanınızı açmaya çekinirseniz burada uygulamalı olarak adım adım dükkanıınızı açabileceksinizKatılımcı sayısı max 4 kişi olacaktır